Bizlit +380995622563
Страница автора

Євген Гуцало

Євген Гуцало - український письменник, поет, журналіст та кіносценарист. Народився 14 січня 1937 року в с. Старий Животів, що на Вінниччині. Любов до літератури Євгену ще з дитинства прививали батьки-вчителі.

Письменницькою справою зайнявся ще у юні роки, це допомогло закінчити школу з відмінними оцінками. З 1955 року навчався в Ніжинському педагогічному інститут ім. М. Гоголя, де відразу долучився до літературної студії. Співпрацював з редакціями газет Вінниччини, Львівщини та Чернігівщини.

З 1961 року почав працювати в«Літературній Україні», потім у видавництві«Радянський письменник». А вже у 1962 році вийшла друком перша його збірка оповідань «Люди серед людей». У складі делегації молодих письменників відвідав Францію. Після цього активно почав писати й видавати новели та повісті, які перекладали і видавали в Росії, Польщі, Болгарії, Німеччині.

Став лауреатом Державної премії України імені Т. Шевченка. Творчий доробок Євгена дуже великий: оповідання, повісті, романи, новели, збірки віршів, але найбільше припали до душі читачам твори для дітей.

Помер Євген Гуцало 4 липня 1995 року.

Книги автора: Євген Гуцало

Зайці в полі варять борщ

Зайці в полі варять борщ

120 грн

Сім‘я дикої качки

Сім‘я дикої качки

130 грн

У гаї сонце зацвіло

У гаї сонце зацвіло

140 грн

Позичений чоловік

Позичений чоловік

129 грн

Позичений чоловік

Позичений чоловік

190 грн

Лось. Сім‘я дикої качки

Лось. Сім‘я дикої качки

130 грн