Спостережливість та тонке почуття гумору – постійні супутники дитячого поета та письменника Геннадія Меламеда. Перші дитячі вірші Геннадій написав для доньки друга, а 2008 року видавництво «Ранок» запропонувало йому писати вірші для дітей.
Вірші Геннадія відрізняють цікаві рими та ритми, вони легко запам'ятовуються та викликають усмішку завдяки легкому гумору. Видавництво «Ранок» випустило вже понад 400 книг Геннадія Меламеда, його вірші та оповідання для дітей популярні не лише в Україні, а й в Болгарії.
У 2014 році книги Геннадія Меламеда були продані тиражем понад 255 000.
Малятам про звіряток. Лісові звірята. Збірник
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Видавництво «Ранок. Дитяча література» пропонує найменшим шанувальникам книги літературу різного спрямування в залежності від вікових та індивідуальних особливостей.
Асортимент друкованих видань настільки широкий, що відгуками батьки вже давно відзначили видавництво, як одне з найкращих за вибором в Україні. Це й книжки, й ігри для розвитку, енциклопедії та атласи, що захоплюють як малечу, так і батьків.