Bizlit +38 (099) 562-25-63

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Фантастичні звірі і де їх шукати. Велике ілюстроване видання

Фантастичні звірі і де їх шукати. Велике ілюстроване видання

810 грн
810
21 людина додала у Вишлист
Очікується
Очікуємо поставку до 14 днів. Терміни уточнюйте у менеджера
Обкладинка Тверда
К-ть сторінок 156 стр
ISBN 978-617-585-143-2
Формат 245x285 мм
Вага 1270 г
Мова українська
Доставка:
  • Вартість від 29 грн
  • Термін доставки 1-4 дні
  • Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
  • Безкоштовна доставка від 1000 грн
  • Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
Гарантія:
  • Повернення, обмін протягом 14 днів
Варіанти оплати:
  • Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
  • Картою VISA або MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay

Це блискуче нове видання «Фантастичних звірів і де їх шукати» Ньюта Скамандера (яке вже вважається класикою серед чарівників) охоплює надзвичайний арсенал магічних істот, від Акромантули до Шрейка, разом із десятьма різними видами драконів — усі вони чудово зображені у яскравих кольорах винахідливою Олівією Ломенек Ґілл.

Роки видатних пригод та досліджень магіозоолога Ньюта Скамандера принесли плідні результати, які прийшлись до вподоби науковцям і були із захопленням сприйняті відьмами та чарівниками, а також стали доступними для маґлів на початку цього сторіччя. Завдяки яскраво ілюстрованому виданню читачі можуть вивчати магічну фауну п’яти континентів, не встаючи з власного зручного крісла. «Фантастичні звірі і де їх шукати» — це книга, яку мусять прочитати всі у Гоґвортсі!

Нове видання містить повністю оновлений текст 2017 року, який включає в себе шість нових звірів, котрих можна зустріти на теренах Північної Америки, а також нову передмову Дж. К. Ролінґ, написану від особи Ньюта Скамандера.

Показати повністю
Відгуки про Фантастичні звірі і де їх шукати. Велике ілюстроване видання
0 / 5
Залишити відгук
Джоан Ролінґ
Джоан Роулінг (англ. Joanne Rowling; нар. 31 липня 1965), відома під псевдонімами Дж. К. Роулінг (J. K. Rowling) та Роберт Гелбрейт (Robert Galbraith), - британська письменниця, сценарист і кінопродюсер, найбільш відома як Гаррі Поттер. Книги про Поттера отримали кілька нагород і було продано у кількості понад 400 мільйонів екземплярів. Вони стали серією книг, що продаються в історії, і основою для серії фільмів, що стала другою найкасовішою серією фільмів в історії. Роулінг сама затверджувала сценарії фільмів, а також увійшла до складу продюсерів двох останніх частин.
 
Роулінг працювала науковим співробітником та секретарем-перекладачем «Міжнародної амністії», коли під час поїздки на поїзді з Манчестера до Лондона у 1990 році у неї з'явилася ідея роману про Гаррі Поттера. У наступні сім років померла мати Роулінг, сама вона розлучилася з першим чоловіком і жила в злиднях, поки не опублікувала перший роман у серії, «Гаррі Поттер і філософський камінь» (1997). Згодом вона написала 6 сіквелів — останнім був «Гаррі Поттер та Дари Смерті» (2007), а також 3 доповнення до цієї серії. Після цього Роулінг розлучилася зі своїм агентством і почала писати для дорослих читачів, випустивши трагікомедію «Випадкова вакансія» (2012) і під псевдонімом «Роберт Гелбрейт» — кримінальні романи «Поклик Зозулі» (2013), «Шовкопряд» (2014). На службі зла» (2015).
 
За п'ять років Роулінг пройшла шлях від життя на соціальну допомогу до статусу мультимільйонера. Вона найбільш продається автор у Великій Британії, з обсягом продажів понад 238 мільйонів фунтів стерлінгів. У 2008 році Sunday Times Rich List оцінив статки Роулінг в 560 млн фунтів, поставивши її на 12-е місце в списку найбагатших жінок Великобританії. Forbes у 2007 році оцінив Роулінг як 48-у за впливовістю знаменитість, а журнал Time у 2007 році дав їй друге місце в номінації «Людина року», відзначивши соціальне, моральне та політичне натхнення, яке вона дала своїм шанувальникам. У жовтні 2010 року Роулінг була названа редакторами провідних журналів «найвпливовішою жінкою у Британії». Вона стала помітним філантропом, підтримуючи такі організації як "Розрядка сміхом", Gingerbread, Multiple Sclerosis Society of Great Britain та Lumos (колишня Children's High Level Group).

Інші книжки цього автора

Гаррі Поттер і прокляте дитя

Джек Торн, Джоан Ролінґ, Джон Тиффани

| 1

450 грн

На складі

Квідич крізь віки

Джоан Ролінґ

338 грн

На складі

Шовкопряд

Джоан Ролінґ, Роберт Ґалбрейт

650 грн

На складі

Ви дивились

Фотографії