Bizlit +380995622563
Страница автора

Александр Меламуд

Народився за три місяці до польоту Гагаріна, через 100 років після скасування кріпацтва і запуску лондонського метро, ​​в рік грошової реформи і масового посіву кукурудзи.

Перший раз закохався в середній групі дитячого садка у дівчинку з підготовчої. Наші стосунки були безперспективними, оскільки вона була старшою і не могла перемогти у конкурентній боротьбі. У першому класі трапилося шалене кохання із сусідкою по парті. Але коли вона отримала двійку з арифметики, я перестав вірити в Діда Мороза і кинув її. Поки однолітки смикали дівчаток за кіски, я смикав їх за зовсім інші місця. У п'ятому класі, отримавши ляпаса у відповідь на непристойну пропозицію, заприсягнувся більше ніколи не закохуватися. У восьмому, гнаний амбіціями і полюціями, поміняв сім дам серця і усвідомив різницю між коханням і пристрастю. У дев'ятому та десятому іноді ще вчився.

На першому курсі залізничного інституту повністю зірвало дах, який відремонтував тільки після відрахування на другому. У 1981-му одружився з однокурсницею, з якою живу ситно і регулярно досі. Проте цей період зі зрозумілих причин не може бути предметом масового розгляду. Крім того, імена, дати, явки, події є наслідком, а не причиною мого способу життя. Будучи в душі романтиком, за освітою залізничником, а по суті, бабієм, я залишив свій слід у багатьох країнах світу. Мені 49, вага більше 100, четверо дітей, дружину кохаю.

Книги автора: Александр Меламуд

Б/У (бывший в употреблении)

Б/У (бывший в употреблении)

131 грн

Эроники. Поэтический альмаНАХ

Эроники. Поэтический альмаНАХ

450 грн