Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Приключения барона Мюнхгаузена

Код товару: 5204
Приключения барона Мюнхгаузена книга купить

Автор: Рудольф Эрих Распе

Видавництво: Пеликан
Код товару: 5204
95 грн
95

4 людини додали у Вишлист

Нема в продажі

Автор: Рудольф Эрих Распе

Видавництво: Пеликан

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

64 стр

ISBN

9789661805667

Формат

220х290 мм

Мова

російська

Опис книги Приключения барона Мюнхгаузена

В основу фантастичних «Пригод барона Мюнхаузена» покладено розповіді дійсно жив у XVIII столітті в Німеччині барона Мюнхаузена. Він був військовим, деякий час служив в Росії і воював з турками. Повернувшись в свій маєток в Німеччині, Мюнхаузен незабаром став відомий як дотепний оповідач, вигадували самі неймовірні пригоди.

Невідомо, чи сам він записав свої розповіді або це зробив хтось інший, але в 1781 році деякі з них були надруковані. У 1785 році німецький письменник Е. Распе опрацював ці розповіді і видав їх. Згодом до них були приєднані фантастичні розповіді інших письменників про пригоди Мюнхаузена. Але автором книги прийнято вважати Е. Распе.

У цьому творі відбилися характерні риси німецьких баронів і поміщиків: некультурність, самовпевненість і хвалькувате зазнайство. Коли книга здобула популярність, то ім'ям Мюнхаузена стали називати людей, постійно брешуть і приписують собі ті якості, яких у них немає.

Відгуки про Приключения барона Мюнхгаузена

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Приключения барона Мюнхгаузена відгуки

Автори книги Приключения барона Мюнхгаузена

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors4/avtor-rudolf-jerih-raspe-90x120.jpg
Рудольф Эрих Распе — немецкий писатель, поэт и историк. Кроме большого количества ценных статей по археологии, Распе напечатал первый сборник «Лживых или вымышленных историй» («Lügengeschichten»)... Подробнее