Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Акваріум

Код товара: 5246
Акваріум книга купить

Автор: Олексій Чупа

Издательство: Vivat
Код товара: 5246
20 20 грн

3 человек добавили в Вишлист

На складе

Автор: Олексій Чупа

Издательство: Vivat

Переплет

Твердый

К-во страниц

142 стр

ISBN

9786176900610

Формат

130х165 мм

Вес

250 г

Язык

украинский

Описание книги Акваріум

"Акваріум" - то справжній шок навіть для найвибагливішого читача... "Ці раби, яких я виховав, ніколи вже не зможуть стати людьми", - свідчить передсмертна записка власника акваріума Олеся Шенколюка. Щоправда, це не такий акваріум, який ми звикли бачити на полицях у кімнатах чи на вітринах зоомагазинів. В акваріумі головного героя мешкають... дорослі люди, зменшені в десятки разів за допомогою медичного препарату.

Вимушені виживати, ці напівлюди-напіврибки продовжують існувати за законами суспільства: їдять, сплять, розмножуються... Тимчасом господар акваріума проводить на них досліди і встановлює свої закони у створеному владною рукою божевільному соціумі. Соціумі, що складається не з людей - з біомаси, не здатної мислити, самостійно приймати рішення й висловлювати свою думку. Де навіть вибір політичної партії залежить від господаря, а не викликаний власними думками псевдогромадянина. Фантастика? Звичайно. Та чи не зустрінемо ми на сторінках цієї книжки знайомі обличчя?

Отзывы о Акваріум

Акваріум отзывы

Авторы книги Акваріум

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors4/avtor-oleksij-chupa-90x120.jpg

Народився 1986-го року в м. Макіївці, Донецька область, Україна. За першою освітою філолог, за другою - хімік-технолог, працює на металургійному заводі. Засновник Донецького... Подробнее