Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Судити по совісті. Історія про справедливість і спокуту

Код товара: 98412
Судити по совісті. Історія про справедливість і спокуту книга купить

Автор: Браян Стівенсон

Издательство: Наш Формат
Код товара: 98412
185 грн
185

5 человек добавили в Вишлист

Ожидается
Ожидаем поставку до 14 дней. Сроки уточняйте у менеджера

Автор: Браян Стівенсон

Издательство: Наш Формат

Переплет

Твердый

К-во страниц

352 стр

ISBN

978-617-7279-72-2

Формат

140х210 мм

Язык

украинский

Описание книги Судити по совісті. Історія про справедливість і спокуту

Видання входить до списку найкращих книжок року за версією New York Times, Washington Post, Boston Globe, Seattle Times, Esquire і Time, а також здобуло відзнаку Американської бібліотечної асоціації та медаль Карнеґі в категорії «Нон-фікшн». Переможець премій NAACP Image Award і Books for a Better Life Award.

Про книжку

Браян Стівенсон ще на початку своєї юридичної кар’єри пересвідчився, що судова система часто карає невинно засуджених. Він обстоював інтереси скривджених дітей, неповнолітніх осіб, доводив безневинність тих, хто насправді не скоював злочину, і захищав інтереси злочинців, які намагалися спокутувати провину.

У книжці Стівенсон розповідає історії з власної юридичної практики, які змінять ваше уявлення про милосердя і справедливість. Усі вони показують, які жахливі наслідки спричинює викривлена система правосуддя. Такі проблеми в судочинстві, як змовництво, політичні махінації та правове протистояння, можуть спотворити державний механізм і суспільство загалом. І якщо ми потураємо несправедливому ставленню до інших, то стаємо співучасниками злочину. Книжка здатна пробудити в нас співчуття, що є надзвичайно важливим для встановлення реальної справедливості.

Для кого книжка

Книжку варто читати правникам, адвокатам, суддям, держслужбовцям, які працюють над розв’язанням проблем судової системи, а також усім тим, кого цікавить юридична сфера і питання справедливості загалом.

Чому ця книжка

Історії з адвокатської практики Браяна Стівенсона спонукають критично поглянути на чинну систему правосуддя, надихають боротися за справедливість і переосмислити поняття справедливості та милосердя.

Отзывы о Судити по совісті. Історія про справедливість і спокуту

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Судити по совісті. Історія про справедливість і спокуту отзывы

Авторы книги Судити по совісті. Історія про справедливість і спокуту

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Браян Стівенсон — професор права в юридичній школі Нью-Йоркського університету, виконавчий директор Equal Justice Initiative в Алабамі. Завдяки Браяну десяткам обвинувачених було пом’якшено... Подробнее