Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Про море мені розкажи

Код товара: 97624
Про море мені розкажи книга купить

Автор: Эльчин Сафарли

Издательство: BookChef
Код товара: 97624
150 грн
150

16 человек добавили в Вишлист

На складе

Автор: Эльчин Сафарли

Издательство: BookChef

Переплет

Твердый

К-во страниц

320 стр

ISBN

978-617-7347-89-6

Формат

130х200 мм

Вес

380 г

Язык

украинский

Описание книги Про море мені розкажи

Пропонуємо вашій увазі книгу Ельчина Сафарлі «Про море мені розкажи» українською мовою від видавництва «Book Chef»!

Про книгу:

Місто — місце, де дороги зводять людей та сплітають їх долі, де починається й закінчується життя, де стіни будинків зберігають пам'ять. Часом здається, що він живий. А якщо це так, то чи можна щиро полюбити місто?..

У книзі «Про море мені розкажи» автор упевнений, що любов до міста — це природно. І навіть більше — місто теж може вас любити! Заводити в потрібні місця, знайомити з важливими людьми та давати побути наодинці з собою коли вам так цього хочеться. Але відносини з містом теж потрібно вміти будувати, адже бувають злети та падіння, сонячні та похмурі дні, коли багато про що потрібно сказати, і ще про більше — помовчати...

Це роман-спогад в одному містечку біля моря, де на деревах росте хурма, а у людей похилого віку завжди знайдеться мудра життєва порада. У ньому багато романтики, контрастів, щирості та яскравих фарб, яких додасть в життя ця книга своєму читачеві.

Чому варто купити книгу «Про море мені розкажи» Ельчина Сафарлі?

«Про море мені розкажи» — один з відомих романів Ельчина Сафарлі, який наповнений сентиментальною романтикою прибережного міста, наповненого спогадами. Це книга про кохання, дорослішання, прийняття та мудрість, що приходить з часом.

Позитивні відгуки про «Про море мені розкажи» вже залишило безліч читачів та читачок, які розділили з автором особливу атмосферу книжки, закладену автором на кожній сторінці.

Отзывы о Про море мені розкажи

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Про море мені розкажи отзывы