Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Нічний цирк

Код товара: 90552
Нічний цирк книга купить

Автор: Ерін Моргенштерн

Издательство: Фактор
Код товара: 90552
150 150 грн

12 человек добавили в Вишлист

Нет в продаже

Автор: Ерін Моргенштерн

Издательство: Фактор

Язык

українська

Описание книги Нічний цирк

Анотація:
Цирк приїжджає без попередження. Жодні оголошення не віщували його появи. Він просто з’явився там, де ще вчора його не було. Всередині смугастих чорно-білих наметів на вас чекають надзвичайні враження і подив, від якого перехопить подих. Цирк називається Le Cirque des Rêves і відчиняє свої двері тільки вночі.
Але за лаштунками триває запекле змагання — дуель двох юних чарівників, Селії та Марко, котрих норовливі наставники з дитинства готували спеціально для цієї битви. Суперники не знають, що це гра, з якої живим вийде лише один, а цирк — усього- навсього арена для видатного протистояння волі і уяви. Та, незважаючи на все, стається так, що Селія та Марко втрачають голову від кохання — глибокого, сповненого чарами почуття, від якого блимає світло і в кімнаті стає спекотніше, варто їм лише торкнутися руками.
Справжнє кохання чи ні, а гра мусить тривати. Долі всіх, хто має до неї стосунок — від артистів цього надзвичайного цирку до відвідувачів — зависли на волосинці, наче безстрашні акробати високо над головами.

Про книжку:
Усередині цих нічних чорно-білих наметів причаїлося дещо справді надзвичайне, свято для відчуттів, де можна заблукати в лабіринті з хмарок, повештатися запашним садом, зробленим з криги, із подивом поспостерігати, як татуювана дівчина-змія складається у крихітну скляну скриньку, і сп’яніти від смачнющих пахощів карамелі і кориці, якими повниться повітря.
Ласкаво просимо до Le Cirque des Rêves.
Однак за витівками і фокусами ховається запекла боротьба — змагання між двома юними ілюзіоністами, Селією і Марко, котрих з дитинства готували до «гри», з якою вони назавжди пов’язані своїми норовливими наставниками.  Суперники не знають, що це гра, з якої живим вийде лише один, а цирк — усього-навсього арена для видатного протистояння волі і уяви.
Цирк подорожує світом, і з кожною зупинкою свято магії підкорює нові вершини. Розгортається гарна гра, і долі усіх, хто має до неї стосунок, — ексцентричного власника цирку, невловимої дівчини-змії, загадкової віщунки і рудоволосих двійнят, що народилися за лаштунками — змітає на своєму шляху потік заклинань і чарів.
Коли Селія дізнається, що її суперник — Марко, чарівники починають сприймати гру, як чудову співпрацю, а не змагання. І гадки не маючи про те, чим закінчиться гра, вони наївно втрачають голову від кохання. Глибокого, пристрасного і сповненого чарами почуття, від якого блимає світло і в кімнаті стає спекотніше, варто їм лише торкнутися руками.
Але лялькарі продовжують смикати за ниточки, і це непомітне втручання призводить до небезпечних наслідків — тепер життя всіх, від артистів до відвідувачів, висить на волосинці.  
Грайливий і звабливий одночасно «Нічний цирк» Ерін Морґенштерн — це чародійний дебют,  гіпнотизуючий роман про кохання на всі часи.

Отзывы о Нічний цирк

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Нічний цирк отзывы

Авторы книги Нічний цирк

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-erin-morhenshtern-90x120.jpg
Ерін Морґенштерн — письменниця і спеціаліст в галузі цифрового мистецтва. Виросла у Маршфілді ( штат Массачусетс) і вивчала театральне і студійне мистецтво у коледжі Сміт. Ерін Морґенштерн... Подробнее