Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Несказане

Код товара: 81758
1
Несказане книга купить

Автор: Селесте Інґ

Издательство: Наш Формат
Код товара: 81758
165 165 грн

12 человек добавили в Вишлист

| 1
На складе

Автор: Селесте Інґ

Издательство: Наш Формат

К-во страниц

288 стр

ISBN

978-617-7279-87-6

Формат

145х215 мм

Язык

украинский

5 5 1

Описание книги Несказане

Трилер «Несказане» американки Селесте Інґ визнано найкращою книжкою року за версією Amazon, National Public Radio, San Francisco Chronicle, Entertainment Weekly та низки інших видань. Права на переклад роману придбали понад двадцять країн.
Про книжку
Лідія — центр всесвіту сім’ї Лі. Довкола неї обертаються усі мрії, сподівання, слова і вчинки. Мати наперед визначила її долю — свою блакитнооку дівчинку вона бачить лікаркою, дорослою, упевненою в собі жінкою. Купує їй книжки, допомагає робити домашні завдання, береже, мов коштовний скарб, і навіть не пускає з дому. Батько мовчки потурає дружині. Інші двоє дітей ростуть у тіні виплеканого батьками «сонечка». Та одного дня їхня зірка зникає назавжди. Чорна діра, що утворилася у душах батьків, затягує всіх, хто лишився... Чи наважаться рідні, опинившись на краю прірви, нарешті сказати те, про що мовчали?
Для кого книжка
Для якнайширшого кола читачів, усі поціновувачів якісної художньої літератури та тих, кого цікавить сучасна проза, детективи та жахи.
Чому ця книжка
Роман «Несказане» — один із найгучніших дебютів 2015 року. Молода письменниця приголомшила читачів глибоким, багатошаровим, блискуче написаним, вишуканим романом.
«Несказане» — захоплива книга про любов, секрети та брехню, які завжди йдуть поруч.

 

Отзывы о Несказане

5 / 5


5 звёзд

1

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Несказане отзывы

Авторы книги Несказане

image/data/avtor/no_avtor.jpg

Селесте Інґ — американська письменниця, лауреатка Пулітцерівської премії за найкраще оповідання. «Несказане» — її перший роман, що й приніс авторці світову славу.