Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Літак без неї

Код товару: 90510
Літак без неї книга купить

Автор: Мішель Бюссі

Видавництво: Фактор
Код товару: 90510
155 грн
155

15 людин додали у Вишлист

Нема в продажі

Автор: Мішель Бюссі

Видавництво: Фактор

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

544 стр

ISBN

978-617-690-801-2

Мова

українська

Опис книги Літак без неї

МІШЕЛЬ БЮССІ — один із найвідоміших авторів детективів у Франції. Лауреат престижних літературних премій, зокрема премії Мішеля Лебрена, Ґран-прі Ґюстава Флобера та премії «Популярний роман». Роман «Літак без неї», що став світовим бестселером, пере кладено понад 20 мовами.

“Ліз-Роз чи Емілі? Ким виявиться тримісячне немовля — єдина людина, що врятувалася під час падіння літака? Дві сім’ї — багата і бідна — ведуть запеклу боротьбу за право оформлення опікунства над дитиною. Вісімнадцять років по тому приватний детектив, який, здавалося б, знайшов ключ до цієї загадки, накладає на себе руки, лишивши по собі тільки зошит, що в ньому викладено всі деталі розслідування.
З паризького кварталу Бютт-о-Кай у Дьєпп, з департаменту Валь-де-Марн до схилів гори Террибль у масиві Юра — читач виявляється втягнутим у карколомну гонитву в пошуках істини, аж допоки все не стане на свої місця. Чи всі ці події — то лише випадкові збіги в хитросплетіннях долі? А може, хтось від самого початку маніпулює всіма персонажами цієї драми?”

Відгуки про Літак без неї

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Літак без неї відгуки