Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Карбід

Код товара: 79891
Карбід книга купить

Автор: Андрій Любка

Издательство: Книги XXI
Код товара: 79891
110 грн
110

7 человек добавили в Вишлист

Нет в продаже

Автор: Андрій Любка

Издательство: Книги XXI

Переплет

Твердый

К-во страниц

288 стр

ISBN

978-617-614-103-7

Формат

130х170х30

Вес

292 г

Язык

украинский

Описание книги Карбід

Андрій Любка – рибалка, грішник, балканіст. Написав і переклав кілька книжок, об'їздив тридцять країн, але найбільше любить спати до обіду і заїдати пекучу сливовицю барбарисовим льодяником. Живе у всій Центральній Європі, та найчастіше заряджає свої  ґаджети й пере речі в Ужгороді. Несудимий, неодружений, небагатодітний, одне слово – ледачий.
Авантюрний роман Любки карколомний і кумедний, сюжет захоплює, але уважного читача може здивувати інше: за пригодами вигаданих персонажів впізнаються реальні контрабандні схеми, що діють на українських кордонах. Бандити, людські органи, наркотики – все це описано настільки детально, що будь-який слідчий чи журналіст може у кримінальних справах і статтях цитувати цей роман цілими абзацами…
Святослав Померанцев,Президент Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz
 
 Звідки ти взяв, що нам хочеться, щоб відкрили кордони? Повір, священики правитимуть служби в храмах, молячись, щоб не дай Боже не скасували кордони. Бо якщо їх знімуть, то зникне й сенс контрабанди, а ми всі тут з голоду повизидихаємо. Нам потрібні кордони і, якщо буде треба, то я за свої гроші збудую бодай кілометр кордону і сам його пильнуватиму!
Золтан Барток, міський голова Ведмедева

Отзывы о Карбід

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Карбід отзывы