Bizlit +380995622563
Є в наявності

Сімейний бізнес

Код товару: 114391
2

Автор: Джастін Крейг

Видавництво: Balance Business Books
Код товару: 114391
298 грн
298

1 людина додала у Вишлист

| 2
На складі

Автор: Джастін Крейг

Видавництво: Balance Business Books

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

280 стр

ISBN

978-966-415-069-6

Формат

145х220 мм

Мова

українська

5 5 2

Опис книги Сімейний бізнес

“Майже 90% бізнесу у світі управляється сім'єю або контролюється сім'єю!”

Ґрунтуючись на прикладах ведення сімейного бізнесу в усьому світі, ця книга відображає унікальні проблеми, з якими стикаються керівники сімейного бізнесу, і являє собою унікальний підхід, що допомагає виживати та процвітати в різних поколіннях.

Якщо ви створили бізнес, чи то міні-пекарню або велику корпорацію, то обов'язково замислюєтесь, як стати лідером бізнесу і залучити до нього своїх дітей? Як зацікавити їх зайнятися сімейною справою? Як побудувати організаційну структуру, щоб дотримувались інтереси вашої сім'ї? Як вирішувати специфічні проблеми сімейного бізнесу?

На ці та багато інших питань допоможе відповісти запропонована вашій увазі книга. Сімейний бізнес відрізняється від інших різновидів бізнесу тим, що права власності і прийняття рішень у цьому бізнесі належать членам однієї сім'ї, тобто людям, пов'язаним кровно-родинними зв'язками. У цій книзі представлений всеосяжний огляд набору навичок і мислення, необхідних для керівництва сімейними підприємствами.

А відмінності між сімейними підприємствами і традиційними компаніями описані за допомогою чотирьох найважливіших сфер: структура управління, механізм управління, підприємницькі переваги і методи управління. Ця книга є розповіддю про бізнес. Це історія. Тому вона відрізняється від книг, які зазвичай можна знайти на цю тему. Це не підручник, і не біографія, і, звичайно ж, не панацея, що містить конкретні практичні рішення.

Вона не містить списку дій чи інструкцій, або інших інструментів. Натомість, вся увага в ній зосереджена на тому, щоб допомогти вам розвинути навички мислення управління сімейним бізнесом і його ключові відмінності від інших типів бізнесу. Це унікальний посібник для людей, які ведуть сімейний бізнес.

Книга видана за підтримки компанії BDO в Україні.

Відгуки про Сімейний бізнес

5 / 5


5 зірок

2

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Сімейний бізнес відгуки