Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Мудакам тут не місце. Як вижити в офісних джунглях

Код товару: 81760
Мудакам тут не місце. Як вижити в офісних джунглях книга купить

Автор: Роберт Саттон

Видавництво: Наш Формат
Код товару: 81760
165 165 грн

17 людини додали у Вишлист

Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Автор: Роберт Саттон

Видавництво: Наш Формат

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

176 стр

ISBN

978-617-7279-83-8

Формат

145х215 мм

Мова

українська

Опис книги Мудакам тут не місце. Як вижити в офісних джунглях

Книга Роберта Саттона — викладача Стендфордського університету —одразу після публікації увійшла в списки бестселерів за версією видань New York Times, Wall Street Journal, USA Today та Business Week.
Про книгу
Хто такі мудаки і що вони роблять на вашій роботі? Як виявити мудака і поставити його на місце? Саттон наводить результати досліджень, які свідчать про те, що мудаки на робочому місці не просто принижують колег, негативно впливають на їхню самооцінку, а ще й приносять компанії фінансові збитки. Як запровадити правило «Мудакам тут не місце» у вашій компанії і як самому не перетворитися на покидька — просто і лаконічно розповість автор.
Для кого книга
Книжка стане в нагоді і працівникам, і різного калібру підприємцям, які хочуть розвиватися і вважають, що робота має приносити радість.
Чому ця книжка
Давно доведено, що наявність хоча б одного мудака в компанії знижує продуктивність всього колективу. У своїй книзі Саттон не просто пояснює, чим мудаки небезпечні для роботи, а й дає конкретні рецепти, як знизити число так званих «деструктивних елементів» у вашій компанії, як поводитись, якщо вам таки доводиться працювати з мудаками та що робити, щоб самому не стати таким.

Відгуки про Мудакам тут не місце. Як вижити в офісних джунглях

Мудакам тут не місце. Як вижити в офісних джунглях відгуки

Автори книги Мудакам тут не місце. Як вижити в офісних джунглях

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-robert-satton-90x120.jpg

Роберт Саттон — преподаватель менеджмента и инженерного дела в Стэнфордском университете, а также организационного поведения в Стэнфордской бизнес-школе. Роберт Саттон изучает... Подробнее