Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Sketchbook. Малюємо комікс. Експрес-курс рисування

Код товару: 90097
Sketchbook. Малюємо комікс. Експрес-курс рисування книга купить

Видавництво: ОКО
Код товару: 90097
179 179 грн

4 людини додали у Вишлист

Нема в продажі

Видавництво: ОКО

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

144 стр

ISBN

978-966-526-208-4

Формат

170х220 мм

Мова

українська

Опис книги Sketchbook. Малюємо комікс. Експрес-курс рисування

Ця книга вдало поєднує в собі посібник з основ малювання і творчий записник з продуманою ергономікою. Скетчбук розрахований на будь-який рівень підготовки.

Зручність використання скетчбука, його юзабіліті розраховано саме на сучасного, динамічного та вимогливого, користувача. Поетапні малюнки супроводжуються ненав'язливими текстовими поясненнями; є місце для особистих записів; залишені розгортки для власних проб у мистецтві графіки. Тут є де писати, малювати, обводити, описувати, домальовувати і зафарбовувати. Можна вільно використовувати простий олівець, кулькові, гелеві або чорнильні ручки, а також маркери. Високоякісний папір для художніх робіт витримує багаторазове витирання гумкою.

Скетчбук легко розгортається на всі 360 градусів, так що малювати можна в буквальному сенсі на колінах. Він зручно і рівно лягає на поверхню столу. Закривається книга за допомогою пружної резинки, яка здатна фіксуватися як вертикально, так і горизонтально. Між пружинним кріпленням скетчбука можна зберігати і переносити олівець або ручку. Тверда обкладинка гарантує збереження скетчбука у презентабельному вигляді протягом всього терміна його використання.

Відгуки про Sketchbook. Малюємо комікс. Експрес-курс рисування

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Sketchbook. Малюємо комікс. Експрес-курс рисування відгуки