Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Sketchbook. Малюємо комікс. Експрес-курс рисування

Код товара: 90097
Sketchbook. Малюємо комікс. Експрес-курс рисування книга купить

Издательство: ОКО
Код товара: 90097
200 грн
200

5 человек добавили в Вишлист

На складе

Издательство: ОКО

Переплет

Твердый

К-во страниц

144 стр

ISBN

978-966-526-208-4

Формат

170х220 мм

Язык

украинский

Описание книги Sketchbook. Малюємо комікс. Експрес-курс рисування

Ця книга вдало поєднує в собі посібник з основ малювання і творчий записник з продуманою ергономікою. Скетчбук розрахований на будь-який рівень підготовки.

Зручність використання скетчбука, його юзабіліті розраховано саме на сучасного, динамічного та вимогливого, користувача. Поетапні малюнки супроводжуються ненав'язливими текстовими поясненнями; є місце для особистих записів; залишені розгортки для власних проб у мистецтві графіки. Тут є де писати, малювати, обводити, описувати, домальовувати і зафарбовувати. Можна вільно використовувати простий олівець, кулькові, гелеві або чорнильні ручки, а також маркери. Високоякісний папір для художніх робіт витримує багаторазове витирання гумкою.

Скетчбук легко розгортається на всі 360 градусів, так що малювати можна в буквальному сенсі на колінах. Він зручно і рівно лягає на поверхню столу. Закривається книга за допомогою пружної резинки, яка здатна фіксуватися як вертикально, так і горизонтально. Між пружинним кріпленням скетчбука можна зберігати і переносити олівець або ручку. Тверда обкладинка гарантує збереження скетчбука у презентабельному вигляді протягом всього терміна його використання.

Отзывы о Sketchbook. Малюємо комікс. Експрес-курс рисування

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Sketchbook. Малюємо комікс. Експрес-курс рисування отзывы