Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Чому еволюція правдива

Код товару: 4718
Чому еволюція правдива книга купить

Автор: Джерри Койн

Видавництво: Наш Формат
Код товару: 4718
155 грн
155

7 людин додали у Вишлист

Нема в продажі

Автор: Джерри Койн

Видавництво: Наш Формат

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

296 стр

ISBN

978-617-7279-17-3

Формат

145х215 мм

Мова

українська

Опис книги Чому еволюція правдива

Тематика видання

Еволюція, природний добір, генетика, креаціонізм.

Про книгу

Ця книга – розгорнута й аргументована відповідь прихильникам теорії «розумного задуму» і незаперечне алібі для дарвінівської теорії еволюції. Жвавість, пристрасність, переконливість і доступність авторського викладу миттєво зробили книгу бестселером у рейтингу інтернет-гіганта «Amazon».

Для кого книга

Для широкого кола читачів, усіх, хто цікавиться сучасною наукою.

Чому ця книга

У традиційному для американських університетів «живому стилі» викладу матеріалу автор подає головні докази еволюції. Крім наукових предметів, Джеррі Койн викладає своїм студентам ще й стилістику наукових виступів і письма. Койн переконує: тим, хто виступає проти дарвінізму винятково з міркувань віри, не вистачить жодних доказів, бо їхня віра не спирається на розум. Однак для багатьох тих, хто має сумніви або приймає теорію еволюції, але не знає, як обґрунтовувати свою позицію, ця книжка пропонує стисле узагальнення основних підстав, на яких сучасна наука визнає теорію еволюції правдивою. Автор пропонує свою працю читачам з надією, що багато людей поділяють його зачудування самою тільки пояснювальною силою Дарвінової теорії еволюції й готові без страху поглянути на її висновки.

Відгуки про Чому еволюція правдива

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Чому еволюція правдива відгуки

Автори книги Чому еволюція правдива

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Джеррі Койн (англ. Jerry Coyne; 1949 р.н.) – американський генетик, випускник Гарвардського університету, професор факультету біології та еволюції Чиказького університету, автор понад 240 наукових... Подробнее