Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Чому еволюція правдива

Код товара: 4718
Чому еволюція правдива книга купить

Автор: Джерри Койн

Издательство: Наш Формат
Код товара: 4718
155 грн
155

7 человек добавили в Вишлист

Нет в продаже

Автор: Джерри Койн

Издательство: Наш Формат

Переплет

Твердый

К-во страниц

296 стр

ISBN

978-617-7279-17-3

Формат

145х215 мм

Язык

украинский

Описание книги Чому еволюція правдива

Тематика видання

Еволюція, природний добір, генетика, креаціонізм.

Про книгу

Ця книга – розгорнута й аргументована відповідь прихильникам теорії «розумного задуму» і незаперечне алібі для дарвінівської теорії еволюції. Жвавість, пристрасність, переконливість і доступність авторського викладу миттєво зробили книгу бестселером у рейтингу інтернет-гіганта «Amazon».

Для кого книга

Для широкого кола читачів, усіх, хто цікавиться сучасною наукою.

Чому ця книга

У традиційному для американських університетів «живому стилі» викладу матеріалу автор подає головні докази еволюції. Крім наукових предметів, Джеррі Койн викладає своїм студентам ще й стилістику наукових виступів і письма. Койн переконує: тим, хто виступає проти дарвінізму винятково з міркувань віри, не вистачить жодних доказів, бо їхня віра не спирається на розум. Однак для багатьох тих, хто має сумніви або приймає теорію еволюції, але не знає, як обґрунтовувати свою позицію, ця книжка пропонує стисле узагальнення основних підстав, на яких сучасна наука визнає теорію еволюції правдивою. Автор пропонує свою працю читачам з надією, що багато людей поділяють його зачудування самою тільки пояснювальною силою Дарвінової теорії еволюції й готові без страху поглянути на її висновки.

Отзывы о Чому еволюція правдива

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Чому еволюція правдива отзывы

Авторы книги Чому еволюція правдива

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Джеррі Койн (англ. Jerry Coyne; 1949 р.н.) – американський генетик, випускник Гарвардського університету, професор факультету біології та еволюції Чиказького університету, автор понад 240 наукових... Подробнее