Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Уроки лидерства. Чему меня научила жизнь и 27 лет в «Манчестер Юнайтед»

Код товару: 77950
1
Код товару: 77950
353 грн
353

75 людин додали у Вишлист

| 1
Нема в продажі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

352 стр

ISBN

978-5-00100-217-8

Формат

170х240 мм

Мова

російська

5 5 1

Опис книги Уроки лидерства. Чему меня научила жизнь и 27 лет в «Манчестер Юнайтед»

Книга «Уроки лідерства» - відверта розповідь Алекса Фергюсона про своє життя, футболі, прагненню до успіху і правилах управління людьми. Чоловік 27 років очолював Манчестер Юнайтед і зумів за цей час завоювати 38 трофеїв. Автор розповідає про злети й падіння, які супроводжували його під час керівництва командою. Алекс Фергюсон аналізує ключові управлінські рішення і робить висновки.

Їх аналіз допоможе читачеві розібратися, як домогтися успіху не тільки в бізнесі, але і в житті. Книга написана в співавторстві з Майклом Моріцем. Автор розповідає, що представляє собою команда в спорті і в бізнесі, вчить нею керувати. Твір зачіпає важливі сторони людських взаємовідносин на прикладі життя автора. Алекс ділиться своїми думками, переживаннями і вчинками, вчить аналізувати рішення і знаходити вихід з різних ситуацій.

Книга буде цікава:

  • футбольним фанатам;
  • менеджерам, які бажають грамотно управляти персоналом і стати успішними;
  • підприємцям, які прагнуть розвинути бізнес.

Тренер підкріплює все міркування прикладами зі своєї багатої на події тренерської біографії, описує ключові моменти кар'єри. Манчестер Юнайтед не завжди займав лідируючі позиції. Автор розповідає, як йому вдавалося знаходити вихід із ситуації, коли щось пішло не так. На прикладі Алекса Фергюсона стає зрозуміло, що життя - це не шахова партія, і навіть облік всіх нюансів не завжди дозволяє добитися перемоги. Однак цілеспрямованість, рух у вибраному напрямку в підсумку допомагають подолати негаразди.

У книзі зачіпається історія створення та управління футбольним клубом. Алекс Фергюсон стверджує, що він не є експертом з проблем менеджменту. Тому він не ділиться з читачами банальними істинами і просить не чекати від книги «Уроки лідерства» академічного стилю або дотримання встановлених канонів. Він не планує пояснювати принципи бухгалтерського обліку або різних систем управління. Він лише дає власні уроки та рекомендації.

Відгуки про Уроки лидерства. Чему меня научила жизнь и 27 лет в «Манчестер Юнайтед»

5 / 5


5 зірок

1

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Уроки лидерства. Чему меня научила жизнь и 27 лет в «Манчестер Юнайтед» відгуки

Автори книги Уроки лидерства. Чему меня научила жизнь и 27 лет в «Манчестер Юнайтед»

Сэр Алекс Фергюсон — легендарный футбольный тренер, с 1986 по 2013 годы — главный тренер клуба «Манчестер Юнайтед». Самый титулованный тренер в Великобритании. За 27 лет в МЮ Алекс Фергюсон выиграл... Подробнее
https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors4/avtor-majkl-moric-90x120.jpg
Сэр Майкл Мориц работал в журнале Time в 1970-х, написал несколько бизнес-книг, в том числе историю Apple под названием «The Little Kingdom». В 1986 году присоединился к компании Sequoia Capital из... Подробнее