Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Львівська кухня

Код товару: 111011
Львівська кухня книга купить

Автор: Ігор Лильо

Видавництво: Фолио
Код товару: 111011
225 225 грн

0 людин додали у Вишлист

Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Автор: Ігор Лильо

Видавництво: Фолио

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

160 стр

ISBN

978-966-03-8762-1

Мова

українська

Опис книги Львівська кухня

Львівська кухня — як складова частина галицької — це напрочуд дивна суміш української, польської, єврейської, вірменської традицій, яку акуратні та педантичні австрійці приправили запаморочливими ароматами Середземно­мор’я і впорядкували та класифікували. Тому ця кухня неповторна.

Але по­при свою витонченість та оригінальність, львівська кухня і далі намагається опиратись на місцеві продукти, традиції та історичну пам’ять. А це викликає велику повагу. Книжка, яку ви тримаєте в руках, лише на перший погляд присвячена кухні — одному з найважливіших аспектів львівської історії. Насправді вона набагато цікавіша і змістовніша.

Відомий знавець міста Лева — Ігор Лильо — за допомогою головного редактора журналу «Егоїст», керівника гастрономічних проектів Клубу галицької кухні Всеволода Поліщука поєднав історії з життя відомих людей давнього Львова та Галичини з характерними саме для їхнього характеру рецептами страв. А рецепти ці передавалися у львівських родинах з покоління в покоління, і сучасні господині охоче їх готують і сьогодні.

Відгуки про Львівська кухня

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Львівська кухня відгуки