Bizlit +380995622563
Є в наявності
Акция

Великий розпродаж книжок

Дізнатись детальніше

Манифест правильного чиновника. Как заставить госпредприятие приносить прибыль городу

Код товару: 91058

Автор: Василий Овчинников

Видавництво: Эксмо
Код товару: 91058
Акція

Великий розпродаж книжок

Дізнатись детальніше
227 грн
136 грн
136

12 людин додали у Вишлист

На складі

Автор: Василий Овчинников

Видавництво: Эксмо

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

192 стр

ISBN

978-5-699-92875-0

Формат

162x235 мм

Мова

російська

Опис книги Манифест правильного чиновника. Как заставить госпредприятие приносить прибыль городу

Книга про те, як зробити держпідприємство прибутковим і успішним. Василь Овчинников - генеральний директор державної компанії «Мосгортур», яка зробила революцію в організованому дитячому відпочинку, намагається розвінчати міф про те, що робота в держкомпанії - це «халява», робочий графік строго до 18 і відсутність перспективи. Василь встиг побувати на чолі двох навколодержавних компаній і впевнений, що робота в «підведені» - це можливість зробити неможливе, втілити свої ідеї, реалізувати потенціал. Автор своїм прикладом доводить, що держслужба - гідна і захоплююча професія, а державне підприємство може приносити істотний прибуток місту і країні.

Мені багато чого не сподобалося в цій книзі. Наприклад, вважаю неприпустимим називати трон Таргаріенов троном Старков. Проте, мені було дуже цікаво ближче познайомитися з життям держустанов, поглянути на неї зсередини. Всім, хто за родом діяльності так чи інакше стикається з держструктурами, дуже рекомендую прочитати цю книгу.
Максим Поташев
Керуючий партнер «R P consulting», магістр телегри «Що? Де? Коли? », Триразовий володар призу« Кришталева сова », бізнес-тренер Сучасний читач дуже мало знає про те, як влаштована державна служба, як на ній досягти успіху і стати по-справжньому ефективним управлінцем. В цьому і полягає унікальність книги Василя Овчинникова, який за свій кар'єрний шлях зміг вловити відмінності в управлінській моделі і продемонструвати ефективне і продуктивне управління державною установою, ставши лауреатом рейтингу вищих керівників «ТОП -1000 російських менеджерів» в категорії «Сервіс».
Володимир Сенін
Президент ділового об'єднання Росії «Асоціація менеджерів»

Відгуки про Манифест правильного чиновника. Как заставить госпредприятие приносить прибыль городу

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Манифест правильного чиновника. Как заставить госпредприятие приносить прибыль городу відгуки