Анна Лембке — американська психіаторка, спеціалістка з опіоїдної епідемії у США, працює в клініці з дослідження залежності при Стенфордському університеті. У 2020 році знялася в документалці від Нетфліксу The Social Dilemma про небезпеку соціальних мереж.
Комплект Завжди замало + Дофамінове покоління + Вимкни гаджет, увімкни життя
- Стоимость от 29 грн
- Срок доставки 1-4 дня
- Доставляем службами Новая Почта или УкрПочта
- Бесплатная доставка от 1000 грн
- Международная отправка (доставка в другие страны мира)
- Возврат, обмен в течение 14 дней
- Наличными (в отделении курьерской службы)
- Картой VISA или MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Комплект складається з 3х книг:
Завжди замало. Про залежність, з досвіду та нейронауки
Дофамінове покоління. Де межа між болем і задоволенням
Вимкни гаджет, увімкни життя
Завжди замало. Про залежність, з досвіду та нейронауки
Джудіт Ґрізел мала досвід вживання наркотиків під час навчання у коледжі. Вона доклала багато зусиль, щоби усвідомити, що її залежність є проблемою біологічною й вона здатна її розв’язати. Після двадцяти п’яти років роботи неврологом, ця книжка стала підсумком всього, що Джудіт дізналася про залежність. Вона розповідає, як люди, подібні до неї, відрізняються ще до прийняття першого наркотику і щó наркотичні речовини роблять із нашими мізками.
До залежності можуть вести стільки шляхів, скільки є узалежнених, проте є загальні принципи функціонування мозку, які лежать в основі нав’язливого споживання. "Я писала цю книжку з метою розповісти про ці принципи й таким чином пролити світло на біологічний глухий кут, який без кінця змушує вживати дедалі більше наркотичних речовин" - зазначає Джудіт Ґрізел. Книжка “Завжди замало: про залежність, з досвіду та нейронауки” є викривальним поглядом на роль, яку наркотики відіграють у нашому житті, і пропонує нове важливе розуміння того, як ми можемо вирішити епідемію зловживань.
Дофамінове покоління. Де межа між болем і задоволенням
Нам пощастило жити в добу швидких задоволень. Кілька кліків по екрану — й інстаграм готовий потішити лайками, You Tube підсунути цікаве відео, а мобільні ігри — почуватися переможцем тут і зараз. Зручно і все під рукою. Але трапляється так, що задоволення перетинають межу і перетворюють нас на залежних людей.
Основна причина цього — надмірний рівень дофаміну внаслідок приємних, але не завжди корисних, звичок. А це є не що інше, як своєрідна втеча від болю. У своїй книжці психіаторка Анна Лембке досліджує цей феномен і розповідає, як тримати дофамін під контролем. На основі реальних випадків своїх клієнтів та наукових досліджень вона демонструє, що підтримувати баланс між болем і задоволенням можливо. Але найголовніше — повертає надію у нашу силу змінити власне життя.
Чим хороша книга Дофамінове покоління
Незалежно від того, чим ви захоплюєтеся — Інтернетом чи їжею, роботою чи сексом — ця книга розповість усе про механізми, причини і наслідки ваших залежностей.
Пояснюючи складні наукові терміни простими для усіх читачів метафорами, Лембке демонструє, як знайти задоволення поза шкідливими звичками і тримати дофамін під контролем.
Сподобається читачам, які шукають балансу у своєму житті та прагнуть жити повним, яскравим, і найголовніше здоровим — життям.
Вимкни гаджет, увімкни життя
Ми вже не уявляємо життя без гаджетів! Ця книжка – must read для КОЖНОЇ сучасної людини. Адже ми всі крадемо у себе та своїх близьких найдорожче, що у нас є, – час! Робота, відпочинок, перерва на обід, за кермом, у транспорті, перед сном... гаджети з нами завжди й усюди! І ми щоразу знаходимо вагомі причини, щоб виправдати цю залежність.
АЛЕ! Час почати жити не в телефонах, а в реальному житті, тут і зараз! Це має бути на першому місці у вашому списку справ! Ми беремо в руки гаджет кожного разу, коли нудьгуємо чи маємо вільний час. У нас виникає ілюзія, ніби ми таким чином відпочиваємо. Але людині потрібен час БЕЗ гаджета, бо це – найпродуктивніший час для різних ідей! Поки наші думки блукають, активується так званий «режим за замовчуванням»: вмикаються ділянки мозку, які розв'язують проблеми й генерують найкращі ідеї! У такі періоди наш мозок найпродуктивніший.
Доведено, що саме під час нудьги приходять геніальні рішення! Тож не потрібно заміщати її часом, проведеним в соціальних мережах. Дозволяючи собі перемкнутися та відпустити думки на волю, ми демонструємо нестандартне мислення й здатність до розв'язання будь-яких проблем. Геніальна думка може захопити вас у найнесподіваніших місцях, тож треба створити їй сприятливе середовище! Ми видали цю книжку, щоб змінити ваше життя на краще!