Комплект складається з 3х книг:
Хай буде дощ. Психологічні практики, щоб прийняти складність життя
Говорить тиша
Спокій у кожному кроці
Хай буде дощ. Психологічні практики, щоб прийняти складність життя
Наш біль як дощ, каже психолог Даниїл Міліковський. Ми не можемо його ані контролювати, ані уникнути, але кожна злива рано чи пізно закінчується. Автор пояснює, що впливає на нашу психіку та що із цього ми можемо контролювати, а що — ні; як прийняти свої емоції й навчитися ними керувати.
Книжка вчить мислити гнучкіше та плекати корисні думки навіть у найскладніших обставинах, зберігати внутрішню стійкість і справлятися з деструктивними думками.
Поміж історій клієнтів психолог вплітає вправи, які допомагають вирішувати, спираючись на ваші життєві цінності, та рухатись до плідного й наповненого сенсами життя. У своїй книжці Даниїл спирається на техніки з класичної когнітивно-поведінкової терапії, терапії співчуття собі та терапії прийняття й відповідальності.
Говорить тиша
«Говорить тиша» – книжка для медитативного читання, її не варто «ковтати», її не можна взяти і прочитати від першої сторінки до останньої, а потім поставити на полицю. З нею треба побути, її треба погортати і відкласти, зробити паузу, потім знову взяти до рук і повернутися до тих думок, джерело яких – тиша. Ця тиша і є простір душевного спокою, наша внутрішня сутність. Автор вірить, що ця тиша врятує і змінить наш світ.
Спокій у кожному кроці
Тхіть Ньят Хань – буддійський монах і вчитель, автор понад 100 книг, входить у сотню найвпливовіших духовних лідерів сучасності. Народився 1926 р. у Центральному В’єтнамі, у 1949 став монахом. Навчався в Колумбійському університеті, Принстоні та Сорбонні, був номінований Мартіном Лютером Кінгом на Нобелівську премію миру.
В’єтнамський уряд заборонив йому повертатися на батьківщину, тож він отримав політичний притулок у Франції. Сформулював доктрину «діяльного буддизму», що поєднує медитацію та духовні практики з активною допомогою нужденним; адаптував буддійську практику усвідомлення до стрімкого темпу європейського життя; розширив простір медитації на всі сфери людської діяльності.
Ви вважаєте, що всі ваші вчинки підпорядковані прекрасній меті й наближають вас до неї, – проте почуваєтесь розгубленими і нещасливими? Маєте сім’ю, але почуваєтесь самотніми? Маєте все необхідне і навіть більше – та все ж ваше життя порожнє? Ця книга – про повернення до себе, про усвідомлене дихання, усмішку, медитацію, про необхідність безпосереднього сприйняття світу.
Про те, що єднання з усім світом може стати не лише порятунком у складних ситуаціях, а й стратегією всього життя, завдяки якій можна долати невпевненість, гнів і депресію, налагоджувати стосунки з природою і самими собою, діяльно допомагати людям, на повну силу відчувати й радіти життю.