Bizlit +38 (099) 562-25-63

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Казки українських письменників

450 грн
450
0 человек добавили в Вишлист
Ожидается
Дата поступления пока не известна
Переплет Твердый
К-во страниц 208 стр
ISBN 9786170042262
Формат 170x240 мм
Язык украинский
Доставка:
  • Стоимость от 29 грн
  • Срок доставки 1-4 дня
  • Доставляем службами Новая Почта или УкрПочта
  • Бесплатная доставка от 1000 грн
  • Международная отправка (доставка в другие страны мира)
Гарантия:
  • Возврат, обмен в течение 14 дней
Варианты оплаты:
  • Наличными (в отделении курьерской службы)
  • Картой VISA или MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay

Добро пожаловать в мир сказок украинских писателей! Это четвертая книга серии «Чаросвит». Мы уже знакомили вас со сказками народов Украины, теплыми зимними сказками и историями стран Европы и Азии. На этот раз предлагаем проникнуть в теплые края приключений со сказками украинских авторов.

Вас ждут 11 невероятных сказок от известных украинских писателей: Леси Украинки, Григория Квитки-Основьяненко, Ивана Франко, Василия-Королей Старого, Ивана Липы, Грицька Григоренко и Елены Пчилки. Мы собрали не только малоизвестные сказки, но и те, которые знакомы каждому, потому что они родом из детства: «Коза-дереза»; «Журавль и цапля»; «Красный лис» и т.д. Мы создали «Чаросвит» для уютного семейного чтения. Надеемся, что взрослые погрузятся в теплые края сказочных приключений вместе с детьми. Пусть ваше путешествие будет в удовольствие!

Показать полностью
Отзывы о Казки українських письменників
0 / 5
Оставить отзыв
Грицько Григоренко

Грицько Григоренко (справжнжє ім'я Олександра Євгенівна Судовщикова-Косач; березень 1867 — 27 квітня 1924) — українська письменниця, перекладачка, громадська діячка. Дружина Михайла Косача, брата Лесі Українки.

Народилася в місті Макар'єв (нині місто Костромської області, РФ) у сім'ї вчителя Є. Судовщикова, який був другом Михайла Драгоманова. Від 1868 разом із матір'ю жила в родині Драгоманових. Закінчила гімназію, від 1885 навчалася на історико-філософському відділі Вищих жіночих курсів (Київ). Належала до кола молоді, яка гуртувалася навколо Лесі Українки; влітку відпочивала в родині Косачів на Полтавщині та Волині. 12 вересня 1893 одружилася з Михайлом Косачем і виїхала з ним до міста Дерпт (нині Тарту, Естонія), де він закінчував університет і залишився працювати на фізико-математичному факультеті. Там же видала першу збірку імпресіоністичних оповідань «Наші люди на селі» (1898), яку прихильно зустріли Іван Франко та Леся Українка, хоч і критикували за песимізм.

Від 1901 подружжя жило в Харкові. 1903 року, після смерті чоловіка, Григоренко повернулася до Києва, закінчила юридичні курси, працювала в суді, була діячкою Товариства захисту працюючих жінок. Через невдоволення роботою переїхала до м. Гадяч, де займалася домашнім учителюванням і творчою працею. Співпрацювала з київською газетою «Рада», періодичними виданнями «Рідний край», «Літературно-науковий вістник», «Молода Україна». Оселившись у Могильові (нині місто Могилів-Подільський) разом із Оленою Пчілкою, жила з дрібних заробітків.

Автор натуралістичних оповідань переважно з українського селянського побуту, а також робітничого життя («Смерди», «Пересельці», «Ніяк не вмре», «Чи по правді?», «Людям», «Машиніст» та ін.); оповідань для дітей (збірка «Дітки», 1918), п'єс («Яблука», 1918; «Дімин сон», опублікована 1930), спогадів «Хаос», знайдених лише 1980 року (рукопис зберігається у фондах Київського музею Лесі Українки). Створила галерею розмаїтих психологічних портретів селян та українських інтелігентів. Перекладала літературні твори з французької, англійської та шведської мов. Переклала на французьку комедію «Одруження» Миколи Гоголя.

Іван Франко
Іван Франко (1856 – 1916) – славний український діяч, будитель і просвітитель українського народу. На час його народження український дух в Галичині ледве жеврів під подвійним гнітом австрійської бюрократії і польського панства. Здавалось – Галичина от-от стане частиною Європи… як польська провінція.

Іван Франко був у числі діячів, котрі вирішили повернути колесо долі. Він уславився в кожному напрямку, за який брався – як поет, прозаїк, драматург, перекладач художніх творів усіх жанрів; як вчений-історик, фольклорист, етнограф, економіст, історик літератури; як журналіст, літературний критик, редактор і видавець; і нарешті як публіцист і політик.

В кінці його життя українське життя в Галичині стояло на твердій стопі не тільки в економіці, літературі й науці, але також в політиці, висуваючи гасло незалежної соборної України. На боротьбу за цей ідеал виступили люди, виховані на творах Франка.
Леся Українка

Леся Українка (справжнє ім'я — Лариса Петрівна Косач, у шлюбі Косач-Квітка; 1871, Новоград-Волинський, Волинська губернія, Російська імперія — 1913, Сурамі, Тифліська губернія, Російська імперія (нині Грузія)) — українська письменниця, перекладачка та культурна діячка, співзасновниця літературного гуртка «Плеяда» та групи Українська соціал-демократія.

У сучасній українській традиції входить до переліку найвідоміших жінок давньої та сучасної України. Писала в жанрах поезії, лірики, епосу, драми, прози, публіцистики, розвинула жанр драматичної поеми в українській літературі. Працювала в галузі фольклористики (наспівала 220 народних мелодій) і активно долучалася до процесів українського жіночого руху та національного відродження.


Серед мистецької спадщини — збірки поезій «На крилах пісень» (1893), «Думи і мрії» (1899), «Відгуки» (1902), поеми «Давня казка» (1893), «Одно слово» (1903), драми-поеми «Кассандра» (1901—1907), «В катакомбах» (1905), «Лісова пісня» (1911), «Камінний господар» (1912), «Бояриня» (1913).

Григорій Квітка-Основ'яненко

Григорій Федорович Квітка-Основ'яненко (1778 - 1843) — український прозаїк, драматург, журналіст, літературний критик і культурно-громадський діяч. Засновник художньої прози та жанру соціально-побутової комедії в класичній українській літературі.

Олена Пчілка
Олена Пчілка – творчий псевдонім Ольги Петрівни Косач (1849—1930), аристократки з міста Гадяч, що на Полтавщині, рідної сестри професора Михайла Драгоманова, матері шістьох дітей, зокрема й поетеси Лесі Українки.

Письменниця, перекладачка, фольклористка, видавчиня, меценатка, учасниця національного та феміністичного рухів, Олена Пчілка походила з відомого роду українських культурних діячів Драгоманових, навчалася у пансіоні шляхетних дівчат у Києві, була однією з найосвіченіших жінок свого часу, ставши першою жінкою-академіком.

Другие книги этого автора

Лісова пісня. Вибране

Леся Українка

240 грн

На складе

Перехресні стежки

Іван Франко

240 грн

На складе

Захар Беркут

Іван Франко

230 грн

На складе

Лісова пісня

Леся Українка

470 грн

На складе

Лісова пісня. Драма-ферія в 3-х діях

Леся Українка

110 грн

На складе

Мавка. Берегиня Лісу (за мотивами мультфільму)

Леся Українка

550 грн

На складе

Іван Франко. Вибрані твори

Іван Франко

250 грн

На складе

Ви дивились

Фото