Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Путешествие в Икстлан. Сказки о силе

Код товару: 98464
Путешествие в Икстлан. Сказки о силе книга купить

Автор: Карлос Кастанеда

Видавництво: София
Код товару: 98464
184 грн
184

11 людин додали у Вишлист

Нема в продажі

Автор: Карлос Кастанеда

Видавництво: София

Обкладинка

М'яка

К-ть сторінок

544 стр

ISBN

978-5-906749-17-8

Формат

130х200 мм

Вага

340 г

Мова

російська

Опис книги Путешествие в Икстлан. Сказки о силе

Той, хто ступив на Шлях Воїна, шлях з серцем, уже ніколи не стане простим обивателем. Дон Хуан відкриває Карлосу аспекти цього Шляху - мистецтво бути недосяжним, стирання особистої історії, концепцію "смерті як порадника", прийняття відповідальності за свої вчинки. У ПУТЕШЕСТВИИ В Ікстлан ми вперше зустрічаємося з союзниками - страхітливими неорганічними істотами, яких маг, який має досить особистої сили, може перетворити в незамінних помічників. Читач, послухай пораду: для більш точного сприйняття Навчання Толтеків почни знайомство з ним з третьої книги, ПОДОРОЖ У Ікстлан, і лише потім повернися до перших двох, бо було б занадто сумно, з одного боку, злякатися неточного опису Шляхи і відкинути його, з іншого - не ознайомитися з тими найважливішими положеннями Навчання, які потрапили саме в перші дві книги.
З самої магічної, найнеймовірнішої книги Кастанеди КАЗКИ ПРО СИЛУ. Ти дізнаєшся, що звична нам картина світу - лише крихітний острівець тоналя в нескінченному, непізнаваному і не піддається ніяким формулювань світі чарівництва - нагваль. У цій книзі закінчується розповідь про безпосередньому навчанні Кастанеди у дона Хуана. Фінал навчання - незбагненний розумом стрибок у прірву. Карлос і двоє інших учнів дона Хуана і дона Хенаро, назавжди попрощавшись з Вчителями, стрибають з вершини їдальнею гори. В ту ж ніч Учитель і Бенефактор пішли назавжди з цього світу.

Відгуки про Путешествие в Икстлан. Сказки о силе

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Путешествие в Икстлан. Сказки о силе відгуки

Автори книги Путешествие в Икстлан. Сказки о силе

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-karlos-sezar-arana-kastaneda-90x120.jpg
Карлос Сезар Арана Кастанеда (предположительно, таково его полное имя) родился 25 декабря 1925 года в городе Сан-Паулу, Бразилия. В 1951 году он эмигрировал в США, а в 1960 году произошло событие,... Подробнее