Психологія виживання
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
В останні роки на Заході відбувся прогрес у розвитку нових технологій, хоча в момент катастрофи, коли й раніше, багато людей швидко гинуть. Як пережити час катастрофи? Чому так багато людей гинуть, хоча можна було б врятуватися? Як люди думають, що вони живуть у звичайних складських умах, і щоразу, коли йдеться про важливі випробування?
У своїй книзі під назвою «Психологія виживання» Джон Ліч намагається відповісти на ці питання, спостерігаючи психологію людського існування та тих, хто групи та люди звертаються до того, щоб колись і після подій, що стане загрозою життю. У новому огляді досліджуються короткометражні, а також довгострокові аспекти життя, а також психологічні насолоди голодом, жаждою, холодом, поспіхом, скупістю, ізоляцією, іншими та розвагами.
Суть цієї роботи полягає у наданні першої психологічної допомоги для виживання у статевих умах. При написанні цієї книги було вирішено, що вона житиме, з використанням матеріалів представлених представлених різнопланових ігор: з владним повідомленням автора, від імені автора, середняка, що ворожить, виключно з пустелею, Арктикою, Полярною зоною, а також понад і під впливом великих людей. . й висоті, у печерах та військовому середовичу, під час офіційних офіційних курсів, проживають як для військових, так і у звичайному порядку; з його статевих і лабораторних матеріалів; із залученням інших наукових дослідників, авторів та журналістів; від персоналу аварійно-технічних служб, інженерів-конструкторів, фахівців з питань психічного здоров'я, поліції та військовослужб, і саме з такими відгуками про них, які проживають — про статті, у різних країнах та країнах у різних станах, що дуже важливо щоразу дозволяли автору осмислювати їх офіційно. та неформально, з методом більшого роздуму про психологію виживання.