Bizlit +38 (099) 562-25-63

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Психоаналітична терапія. Теорія і практика. Том 1. Теорія

Психоаналітична терапія. Теорія і практика. Том 1. Теорія

1200 грн
1200
0 людей додали у Вишлист
Нема в продажі
Обкладинка Тверда
К-ть сторінок 720 стр
ISBN 978-617-7962-13-6
Формат 180х245 мм
Мова українська
Доставка:
  • Вартість від 29 грн
  • Термін доставки 1-4 дні
  • Доставляємо службою Нова Пошта
  • Безкоштовна доставка від 1000 грн
  • Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
Гарантія:
  • Повернення, обмін протягом 14 днів
Варіанти оплати:
  • Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
  • Картою VISA або MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay

Праця Гельмута Томе і Горста Кехеле «Психоаналітична терапія. Теорія і практика» сьогодні вже стала класикою психоаналітичної літератури. Ця книга — одна з небагатьох серед величезного різноманіття психоаналітичних текстів, які могли би претендувати на систематичний опис психо­аналітичної техніки, що постає з наукових досліджень і клінічних спостережень.

Найбільшим досягненням цього підручника є вичерпний огляд і вдумливий аналіз всього корпусу психоаналітичної теорії. Фокусом цієї праці є фундаментальні поняття психоаналізу — вільні асоціації, перенесення, контрперенесення та опір, а також психоаналітична техніка — від первинного інтерв’ю до завершення лікування та її наукове підґрунтя.

Книга рекомендована для всіх, хто через осмислення наукових підходів, шкіл і моделей хоче зрозуміти, що таке сучасний психоаналіз.

Показати повністю
Відгуки про Психоаналітична терапія. Теорія і практика. Том 1. Теорія
0 / 5
Залишити відгук

Ви дивились

Фотографії