Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Поток. Психология оптимального переживания (подарочная серия Must Read)

Код товару: 4340
Код товару: 4340
529 грн
529

2 людини додали у Вишлист

Нема в продажі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

324 стр

ISBN

978-5-9614-5367-6

Формат

170х240 мм

Вага

660 г

Мова

російська

Опис книги Поток. Психология оптимального переживания (подарочная серия Must Read)

Цитата

Книга «Потік» є дуже нетривіальний підхід до проблем емоційного життя людини і регуляції поведінки. Радість потоку - це вища нагорода, якої може обдарувати нас природа за прагнення до вирішення все більш і більш складних завдань. На відміну від рівня життя якість переживань можна підвищити, заплативши тільки однією валютою - вкладенням уваги і організованих зусиль; інша валюта в царстві потоку не котирується. Чіксентміхайі нагадує: щастя - це не те, що просто трапляється з нами, це і мистецтво, і наука, це те, що вимагає зусиль і своєрідною кваліфікації. «Ключ до щастя лежить в умінні контролювати себе, свої почуття і враження, знаходячи таким чином радість в навколишньому нас повсякденності».
Дмитро Леонтьєв,
доктор психологічних наук

Про що книга «Потік: Психологія оптимального переживання»

Досліджуючи творчих особистостей, автор виявив у своїх дослідженнях, що вони щасливі завдяки тому, що в процесі осяяння відчувають стан потоку. Але потік не є винятковим надбанням якихось особливих людей. Автор вибудовує детальну, струнку і експериментально підтверджену теорію, в центрі якої знаходиться ідея потоку. Це стан повного злиття зі своєю справою, поглинання їм, коли не відчуваєш часу, самого себе, коли замість втоми виникає постійний приплив енергії.

Чому книга «Потік» гідна прочитання

  • Cостояние потоку - одна з найпрекрасніших речей в нашому житті. І книга призведе читача до цього стану.
  • Виявляється, щастя не сходить на нас як благодать, а породжується нашими осмисленими зусиллями, воно в наших руках.
  • Рідкісний приклад служіння високим науки звичайній людині.

Для кого ця книга

Для всіх, хто прагне по-справжньому щасливо прожити це життя. Для тих, хто цікавиться психологією як дисципліною, кого в принципі приваблює феномен щастя, ну і для всіх тих, кому цього самого щастя так сильно не вистачає в своєму житті. Адже в стані потоку задоволення зливається із зусиллями і здоровим глуздом, породжуючи живить енергією безмежне стан радості.

Хто автор

Міхай Чіксентміхайі - психолог, заслужений професор і директор центру досліджень якості життя Клермонтський університету (США), член Американської академії освіти, Американської академії наук і мистецтв і Національної академії досліджень дозвілля, автор близько 20 книг, найбільш відома з яких - «Потік» - переведена на 30 мов. Живе і працює в США.

Відгуки про Поток. Психология оптимального переживания (подарочная серия Must Read)

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Поток. Психология оптимального переживания (подарочная серия Must Read) відгуки

Автори книги Поток. Психология оптимального переживания (подарочная серия Must Read)

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-mihaj-chiksentmihaji-90x120.jpg
Михай Чиксентмихайи (29 сентября 1934) - профессор психологии, бывший декан факультета Чикагского университета, известный по своим исследованиям тем счастья, креативности, субъективного... Подробнее