Bizlit +380995622563
Немає в наявності

После медового месяца. Как обратить семейные конфликты на пользу отношениям

Код товару: 96679

Автор: Дэниел Уайл

Видавництво: Альпина Паблишер
Код товару: 96679
225 грн
225

12 людин додали у Вишлист

Нема в продажі

Автор: Дэниел Уайл

Видавництво: Альпина Паблишер

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

378 стр

ISBN

978-5-9614-6378-1

Формат

145х215 мм

Вага

570 г

Мова

російська

Опис книги После медового месяца. Как обратить семейные конфликты на пользу отношениям

Цитата
«Ймовірно, ваш партнер не зробить нічого нового, поки ви будете читати цю книгу; може, навіть проспить на кушетці весь цей час. Але якимось чином він зміниться - або ви зміните свою думку про нього. У ваших очах він стане більш вразливим, хто сумнівається в своїй правоті, більш турботливим і, кажучи коротше, виявиться кращою людиною, ніж ви про нього думали. »
Деніел Уайл


Про що книга «Після медового місяця: Як звернути сімейні конфлікти на користь відносинам»
Коли закінчується романтичний період відносин і загострення пристрастей спадає, ви починаєте звертати увагу на недоліки партнера, а він зауважує ваші. Те, що раніше здавалося жахливо милим, тепер дратує все сильніше. Негатив накопичується, закипає претензіями і через якийсь час переростає в скандал. Як пережити цей етап у відносинах і закласти міцний фундамент для довгого щасливого спільного життя?

Не можна замовчувати проблеми і уникати конфліктів. Сварки можуть і повинні бути конструктивними. Відкривайте проблеми в стосунках і усувайте їх невідкладно, - тільки так ви збережете і зміцните ваш союз. Будете збирати образи - отримаєте вибух. На прикладах з власної великої практики автор книги показує, як управляти різними конфліктними ситуаціями, переводячи діалог двох розлючених і скривджених людей в позитивне русло, і уникати найпоширеніших поведінкових помилок, зберігаючи взаєморозуміння, довіру і повагу один до одного.

Чому книга «Після медового місяця» гідна прочитання

  • ви будете прекрасно розбиратися в тому, через що у відносинах двох дорослих, адекватних і досвідчених людей виникають конфлікти;
  • ви почнете ставитися до свого партнера з більшою симпатією і станете краще розуміти його;
  • ви розберетеся з мотивами власних вчинків і навчитеся: вибудовувати взаємодію з близькими людьми без роздратування, більш відкрито і щиро; відстоювати свої інтереси м'яко і переконливо; визнавати власні помилки; поважати і цінувати свого партнера, беручи його з усіма слабкостями і достоїнствами, які у нього є;
  • Прийоми і засоби, про які розказано в цій книзі, стануть в нагоді як гетеросексуальним, так і одностатевим парам і до деякої міри можуть бути використані в інших міжособистісних відносинах: з колегами, сусідами, друзями, родичами і партнерами по тенісу.

Для кого ця книга
Для тих, хто перебуває у відносинах і хоче зберегти їх.

Відгуки про После медового месяца. Как обратить семейные конфликты на пользу отношениям

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


После медового месяца. Как обратить семейные конфликты на пользу отношениям відгуки

Автори книги После медового месяца. Как обратить семейные конфликты на пользу отношениям

image/data/avtor/no_avtor.jpg
 Известный семейный психолог и консультант с 40-летним опытом работы.