Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Почему мы так поступаем? 76 стратегий для выявления наших истинных ценностей, убеждений и целей

Код товару: 98047
225 грн
225

20 людин додали у Вишлист

Нема в продажі

Обкладинка

М'яка

К-ть сторінок

326 стр

ISBN

978-5-9614-6520-4

Формат

145х215 мм

Вага

400 г

Мова

російська

Опис книги Почему мы так поступаем? 76 стратегий для выявления наших истинных ценностей, убеждений и целей

Цитата
«Всі ми, і молоді і старі, розмірковуючи про свої цінності, можемо заплутатися. І сьогодні нам доводиться робити вибір частіше, ніж попереднім поколінням. У нас стільки альтернатив, що ми впадаємо в ступор. Ми менш обмежені і більш досвідчені, але багатошаровість навколишнього світу нескінченно ускладнює нам процес вибору ».

Про що
Чому іноді ми діємо проти своєї волі? Чому в якийсь момент життя втрачаємо своє «Я» і не поспішаємо його повернути? Як навчитися відрізняти справжні цінності від нав'язаних суспільством? Як стати собою справжнім - щасливим, повним сил і міцно тримає в руках штурвал свого життя?

Автори книги «Чому ми так чинимо?», Професійні психологи та консультанти з величезною багаторічним практичним досвідом, розробили 76 психологічних стратегій для дорослих, підлітків і дітей. Ці стратегії дозволяють зрозуміти, чого ви насправді хочете від життя, розібратися з цілями в бізнесі і відносинах, допомагають у вихованні дітей і в багатьох інших важливих питаннях. Книга С. Саймона, Л. Хау і Г. Кіршенбаум стала світовим бестселером і витримала безліч перевидань, вона допомогла десяткам тисяч людей знайти себе і стати краще і щасливіше.

Чому гідна прочитання

  • Ви навчитеся відрізняти справжні життєві цінності від неправдивих і / або нав'язаних вам іншими людьми;
  • використання стратегій змусить вас задуматися не тільки про те, наскільки правильно ви живете, але і допоможе досягти успіху в роботі і стосунках;
  • відповівши на безліч різноманітних питань, ви навчитеся краще розуміти себе та інших і будете робити менше необдуманих вчинків;
  • «Чому ми так чинимо» - важлива і корисна книга, що стала світовим супербестселлеров. Її загальний тираж перевищує 900 000 екземплярів.

Відгуки про Почему мы так поступаем? 76 стратегий для выявления наших истинных ценностей, убеждений и целей

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Почему мы так поступаем? 76 стратегий для выявления наших истинных ценностей, убеждений и целей відгуки

Автори книги Почему мы так поступаем? 76 стратегий для выявления наших истинных ценностей, убеждений и целей

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-sidni-sajmon-90x120.jpg
Опытный психолог и профессиональный консультант, много лет помогающий людям отыскивать истинные ценности в жизни и повышать ее качество. Работает с группами, компаниями, а также индивидуально, как... Подробнее
image/data/avtor/no_avtor.jpg
Опытный психолог и профессиональный консультант, много лет помогающий людям отыскивать истинные ценности в жизни и повышать ее качество. Занимается частной практикой как терапевт-биоэнергетик.
image/data/avtor/no_avtor.jpg
Приглашенный преподаватель в Департаменте образования и развития человека Университета штата Нью-Йорк в Брокпорте.