Bizlit +380995622563
Есть в наличии
Акция

Черная Пятница

Скидки до 25%

Узнать подробнее

Налаштуйся на зміни. Нова психологія успіху

Код товара: 98441
Налаштуйся на зміни. Нова психологія успіху книга купить

Автор: Керол Двек

Издательство: Наш Формат
Код товара: 98441
Акция

Черная Пятница

Скидки до 25%

Узнать подробнее
175 грн
131 грн
131

5 человек добавили в Вишлист

На складе

Автор: Керол Двек

Издательство: Наш Формат

Переплет

Твердый

К-во страниц

296 стр

ISBN

978-617-7513-57-4

Формат

140х210 мм

Язык

украинский

Описание книги Налаштуйся на зміни. Нова психологія успіху

ПРО КНИЖКУ
Протягом багатьох років Керол Двек досліджувала силу людських переконань і їхній вплив на наше життя. Намагаючись з’ясувати, чи є талант запорукою успіху, завдяки чому ми досягаємо бажаного і який рецепт розв’язання будь-яких проблем, вона зробила революційне відкриття. Успішність у навчанні й роботі, бізнесі та спорті, мистецький хист і взагалі кожна сфера людського життя можуть змінюватися залежно від того, що саме ми думаємо про власні можливості й таланти. Наші вміння не є сталими, і лише старанність та наполеглива праця здатні призвести до реальних досягнень.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА
Для якнайширшого кола читачів, усіх, хто прагне розвиватися, вдосконалюватися та зростати як особистість та фахівець. Видання особливо корисне тим, хто не вірить у власні можливості й не бажає мислити гнучко: реальні історії та практичні рекомендації, які ґрунтуються на багаторічних дослідженнях, стануть потужним поштовхом до змін.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
Поради авторки і практичні завдання допоможуть вам не лише визначити спосіб мислення, який керує вашим життям, а й налаштуватися на зростання себе, своїх дітей чи близьких. Книжка допоможе усвідомити, що навіть одне переконання задає тон майже всьому життю, а його зміна здатна відіграти визначальну роль у досягненні мети.

Отзывы о Налаштуйся на зміни. Нова психологія успіху

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Налаштуйся на зміни. Нова психологія успіху отзывы

Авторы книги Налаштуйся на зміни. Нова психологія успіху

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Керол Двек — одна з провідних дослідників у сфері соціаль- ної психології, психології особистості й розвитку, викладач психології Стенфордського університету, член Американської академії мистецтв і... Подробнее