Bizlit +380995622563
Є в наявності

На пике. Как поддерживать максимальную эффективность без выгорания

Код товару: 100596
Код товару: 100596
395 грн
395

9 людин додали у Вишлист

На складі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

272 стр

ISBN

978-5-00117-346-5

Формат

145х215 мм

Мова

російська

Опис книги На пике. Как поддерживать максимальную эффективность без выгорания

Про книгу

Кілька загальних принципів дозволяють досягати найвищих результатів у будь-якій сфері діяльності. Неважливо, чи намагається хтось відібратися на Олімпійські ігри, зробити науковий прорив або створити твір мистецтва, багато практики, що ведуть до успіху, збігаються.

У цій книзі Бред Штульберг (колишній консультант Маккінзі і колумніст, що пише про науку продуктивності) і Стів Магнесс (тренер провідних спортсменів) разом досліджують і описують ці практики.

У ній поєднуються історії кращих з кращих в своїх областях і останні наукові дослідження про продуктивність. Результат - десятки способів поліпшити вашу продуктивність: від грамотного чергування відпочинку і роботи до правильного визначення мети.

Якщо ви хочете вийти на новий рівень - чим би ви не займалися - це книга для вас.

Від авторів

Нас цікавило питання: чи можлива здорова і стійка максимальна продуктивність? І якщо так, то як її досягти? У чому секрет? Які, якщо вони є, принципи лежать в основі відмінною продуктивності? Як можуть люди подібні до нас - то є практично будь-які люди - застосувати їх?

Заклопотані цими питаннями, ми поступили так, як вчинив би будь-який науковець або журналіст. Ми зарилися в літературу і поспілкувалися в пошуках відповідей з численними корифеями своєї справи, які працюють в самих різних галузях: математиками, дослідниками, художниками, спортсменами. І народилася ця книга.

Ми не можемо гарантувати, що читання цієї книги приведе вас до отримання золотої олімпійської медалі, що ви напишете шедевр або відкриєте нову математичну теорію. На жаль, генетика грає важливу роль в нашому житті. Однак, ми можемо гарантувати, що читання цієї книги допоможе вам зміцнити свої природні здібності так, щоб ви могли здоровим і стійким чином підвищити свою продуктивність.

Для кого ця книга

Для всіх, хто хоче вийти на новий рівень

Для всіх, хто хоче підвищити продуктивність

Для всіх, хто хоче домогтися успіху

Відгуки про На пике. Как поддерживать максимальную эффективность без выгорания

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


На пике. Как поддерживать максимальную эффективность без выгорания відгуки

Автори книги На пике. Как поддерживать максимальную эффективность без выгорания

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-brjed-stalberg-90x120.png
Брэд Штульберг пишет о здоровье и науке человеческой производительности. Он — колумнист журналов Outside и New York, также писал для Forbes, NPR, Los Angeles Times, Runner’s World и The Harvard... Подробнее
https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-stiv-magness-90x120.png
Стив Магнесс — тренер некоторых из ведущих бегунов мира, занимавшийся подготовкой спортсменов для Олимпийских игр, чемпионатов мира. В данный момент он ведет тренировки в Хьюстонском... Подробнее