Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Мислення швидке й повільне

Код товара: 4160
1
Мислення швидке й повільне книга купить

Автор: Дэниел Канеман

Издательство: Наш Формат
Код товара: 4160
325 грн
325

3 человека добавили в Вишлист

| 1
Нет в продаже

Автор: Дэниел Канеман

Издательство: Наш Формат

Переплет

Твердый

К-во страниц

488 стр

ISBN

978-617-7279-18-0

Формат

140x210 мм

Вес

800 г

Язык

украинский

5 5 1

Описание книги Мислення швидке й повільне

Книжка «Мислення швидке й повільне» психолога й економіста Деніела Канемана стала бестселером New York Times та Amazon. Її також визнано книжкою року за версією New York Times Book Review, The Economist, The Wall Street Journal і Globe and Mail (2011) та переможцем National Academy of Sciences Best Book Award (2012).

Тематика

Психологія, поведінкова економіка, нейроекономіка, маркетинг, соціологія, самоосвіта, особистісний розвиток.

Про книжку

Зазвичай ми вважаємо, що діємо раціонально. Але чи справді це так? На основі досліджень із когнітивної та соціальної психології Деніел Канеман розкриває таємниці роботи людського мозку, описує неусвідомлені упередження, властивості інтуїтивного та усвідомленого мислення, роль емоцій в оцінних судженнях. Без цих знань ви ризикуєте зробити неправильний вибір у магазині, інвестувати в неуспішні проекти й загалом приймати неправильні рішення. «Мислення швидке й повільне» навчить вас ефективно користуватися обмеженим ресурсом уваги, ухвалювати рішення в умовах невизначеності й удосконалювати власні судження. Утім книжка не є сухою інструкцією з експлуатації мозку. Це психологічна драма з двома дійовими особами у вашій голові — інтуїтивним та усвідомленим мисленням.

Для кого книжка

Для найширшого кола читачів; для тих, хто прагне зрозуміти поведінку мозку у процесі прийняття рішень і навчитися розпізнавати власні помилки й упередження; для тих, кого цікавить маркетинг і поведінкова економіка.

Чому ця книжка

Книжка навчить вас ухвалювати правильні рішення. На основі цікавих досліджень вона пояснює, чому ми діємо нераціонально і що впливає на наш вибір. Це корисне й цінне джерело для самовдосконалення.

Отзывы о Мислення швидке й повільне

5 / 5


5 звёзд

1

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Мислення швидке й повільне отзывы

Авторы книги Мислення швидке й повільне

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-daniel-kahneman-90x120.jpeg
Daniel Kahneman — старший научный сотрудник в Woodrow Wilson School of Public and International Affairs at Princeton University, консультант компании Guggenheim Partners. Был номинирован на... Подробнее