Bizlit +380995622563
Є в наявності

Мудаки под контролем. Как справиться с трудными людьми на работе

Код товару: 99113
15
Код товару: 99113
410 грн
410

13 людин додали у Вишлист

| 15
На складі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

288 стр

ISBN

978-5-00117-081-5

Формат

145х215 мм

Мова

російська

5.00 5 15

Опис книги Мудаки под контролем. Как справиться с трудными людьми на работе

Книга з зухвалим і незвичайною назвою «Мудаки под контролем» належить перу двох жінок. Джоді Фостер - викладач психіатрії в Пенсильванському університеті, а Мішель Джой - професійно вивчає розділ психіатрії в судовій практиці. Книга, видана в 2018 році, заснована на постулатах психіатрії та показує всі нюанси поведінки людей в різних сферах життя - на роботі і вдома.

Розповідає про те, як саме з'являються такі люди, які в книзі описані як мудаки, як з ними потрібно спілкуватися. Чи є можливість їх вилікувати, або ж простіше від них позбутися або і зовсім обмежити своє з ними спілкування. Книга Джоді Фостер «Мудаки под контролем» воістину захоплює з першого розділу, так як автори настільки детально розкривають суть поведінки більшості людей.

Саме ці поведінкові риси дуже затребувані для розуміння багатьох управлінців, так як допомагають зрозуміти, як працювати і розмовляти з працівниками, які не виконують своїх посадових обов'язків. А іноді підпорядковують і деструктурізіруют більшу частину решти, ведених за характером, працівників, підбивають їх не дотримуватися статуту і закони компанії і укази вищого керівництва.

Чому виникає стійке відчуття втекти від спілкування з такими мудаками, незважаючи на їх видиме участь у колективній життя, зовнішній оптимізм і безперечний яскравий позитив. Книга «Мудаки под контролем» розшифровує поняття «порушення поведінки», показує, які дії людини це характеризують. Які складні порушення бувають і звідки вони беруть свій початок.

Найчастіше це пов'язано з пережитими стресами або психологічними травмами, отриманими особистістю в дитинстві. В кінці книги автори пропонують оцінити свою поведінку і подивитися на себе з боку, може і ти є таким ось мудаком і потрібно починати змінювати себе і свою поведінку?

Книгу рекомендують до прочитання для бізнес-менеджерів і управлінців будь-яких компаній, а також як настільну книгу для особистого використання. Купити книгу «Мудаки под контролем» можна на сайті, оформивши замовлення.

Відгуки про Мудаки под контролем. Как справиться с трудными людьми на работе

5.00 / 5


5 зірок

15

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Мудаки под контролем. Как справиться с трудными людьми на работе відгуки

Автори книги Мудаки под контролем. Как справиться с трудными людьми на работе

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-dzhodi-foster-90x120.jpg
Джоди Фостер — профессор психиатрии в Пенсильванском университете, доктор медицинских наук, MBA.
https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-mishel-dzhoj-90x120.jpg
Мишель Джой изучает судебную психиатрию в Пенсильванском университете.