Bizlit +380995622563
Є в наявності

Магическая уборка. Японское искусство наведения порядка дома и в жизни

Код товару: 5431
Бестселер Магическая уборка. Японское искусство наведения порядка дома и в жизни книга купить

Автор: Мари Кондо

Видавництво: Эксмо
Код товару: 5431
265 грн
265

43 людини додали у Вишлист

На складі

Автор: Мари Кондо

Видавництво: Эксмо

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

320 стр

ISBN

978-5-699-82795-4

Формат

135x200 мм

Вага

480 г

Мова

російська

Опис книги Магическая уборка. Японское искусство наведения порядка дома и в жизни

Ще в дитинстві Марі Кондо знайшла собі досить дивне захоплення - прибирання. Вона на своєму досвіді вивчила безліч методів збирання і систематизації простору, на основі чого захистила дисертацію. Сьогодні вона консультант з прибирання: читає лекції для величезного числа слухачів і допомагає навести порядок не лише приватним особам, а й цілим компаніям.

Звучить дивно, чи не так? Її власна методика, тісно пов'язана з психологією, представлена ​​в книзі Магічна прибирання. Як часто ви робите прибирання? Принаймні щотижня, вірно? А автор впевнена, що прибирання потрібно провести тільки один раз в житті. Книга Марі Кондо, Магічна прибирання навчить читачів, як це - забратися один раз і назавжди. У книзі розказано, як прибирання впливає на інші аспекти вашого життя: мотивацію, особисте життя, кар'єру і інше.

Чималу увагу в книзі «Магічна прибирання. Японське мистецтво наведення порядку дому »приділено питанню одягу, адже не секрет, що шафа - одне з найбільш бистрозахламляемих просторів в будинку. Найчастіше від речі потрібно позбутися, але психологічні бар'єри заважають людям це зробити. Безліч кофтинок і шарфиків, які просто чекають свого часу, насправді тільки заважають вам, а автор допоможе тверезо поглянути на цю ситуацію. Теж саме торкнеться і інших категорій речей - в книзі зібрані робочі методи, які допоможуть читачам звільнити простір в будинку.

Провід, рахунки, книги, столові прилади - все повинно піддатися прибирання. Автор не забуває, що ми живемо в цифрову епоху, і нагадає своїм читачам забратися в фотографіях на телефоні так само ретельно, як і в шафі. Крім того, в книзі детально розказано, як зберігати речі так, щоб всі вони були задіяні, а не перетворювалися на мотлох. Важливо, що редакція внесла в книгу поправки на країни СНД, адже не всі напрацювання японського фахівця застосовні в інших країнах світу. Щоб навчитися, як навести порядок в домі раз і назавжди, купите книгу Магічна прибирання.

Відгуки про Магическая уборка. Японское искусство наведения порядка дома и в жизни

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Магическая уборка. Японское искусство наведения порядка дома и в жизни відгуки

Автори книги Магическая уборка. Японское искусство наведения порядка дома и в жизни

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors4/avtor-mari-kondo-90x120.jpg
Специалист по наведению порядка в доме, автор книг по организации домашнего быта. Ее книги были проданы тиражом в более чем 2 млн. экземпляров и переведены на множество иностранных языков, включая... Подробнее