Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі

Код товара: 4419
Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі книга купить
Код товара: 4419
85 грн
85

15 человек добавили в Вишлист

На складе

Переплет

Твердый

К-во страниц

160 стр

Формат

107х165 мм

Язык

українська

Описание книги Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі

Ця дивовижна книга зробила її автора одним з найбільших духовних вчителів людства в XX столітті. У ній філософ і психолог Віктор Франкл, що пройшов нацистські табори смерті, відкрив мільйонам людей усього світу шлях осягнення сенсу життя.

У страшних, убивчих умовах концтаборів він показав надзвичайну силу людського духу. Дух упертий, всупереч слабкості тіла і розладу душі. Людині є заради чого жити!

Віктор Франкл — всесвітньо відомий психіатр, психотерапевт, філософ, творець так званої Третьої Віденської Школи психотерапії. В основній праці Віктора Франкля «Людина в пошуках справжнього сенсу», що була вперше опублікована у 1946 році, викладений його екстремальний досвід виживання в концентраційному нацистському таборі. Цей досвід став філософсько-емпіричною основою для створення нового методу екзистенціальної психотерапії — логотерапії.

Болісні свідчення поєдналися з проникливими спостереженнями… Віктор Франкл виголошує, що зло й нудьга врешті не можуть нас знищити. Ця глибоко емоційна книга виступає одним із головних будівельних блоків людської свідомості. Це гімн фенікса, який воскресає у кожному з нас, хто обирає життя перед відльотом.

Отзывы о Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі отзывы

Авторы книги Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/viktor-frankl-90x120.jpg
Виктор Франкл (1905–1997) – знаменитый австрийский врач-психотерапевт, психолог и философ. В годы Второй мировой войны он получил страшную возможность испытать на себе собственную концепцию. Пройдя... Подробнее