Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Кругом одни идиоты. Если вам так кажется, возможно, вам не кажется

Код товару: 100157

Автор: Томас Эриксон

Видавництво: Бомбора
Код товару: 100157
363 грн
363

18 людин додали у Вишлист

Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Автор: Томас Эриксон

Видавництво: Бомбора

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

336 стр

ISBN

978-5-04-091213-1

Формат

162x235 мм

Мова

російська

Опис книги Кругом одни идиоты. Если вам так кажется, возможно, вам не кажется

Скандинавський бестселер по психології спілкування. Витримав чотири перевидання в Швеції. Будучи універсальною відмичкою до особистості будь-якої людини, ця книга лежить на столі кожного шведського керівника, вчителя і журналіста. Її автор, знаменитий скандинавський психолог Томас Еріксон, ділить всіх людей на чотири колірні типи. Він описує логіку поведінки, темперамент, систему цінностей представників кожного з квітів. Пояснює, як з ними знаходити спільну мову, вести проекти, вирішувати конфлікти і заводити партнерські відносини.

Система Томаса Еріксона дуже переконливо і дотепно пояснює:

  • Чому одних людей ми розуміємо з півслова, а інших не розуміємо взагалі?
  • Чому дуже недурні успішні люди здаються нам ідіотами і психопатами?
  • Як домагатися потрібних реакцій і вчинків від тих, чия душа темний ліс?
  • Як подивитися на себе очима оточуючих і навчитися подобатися навіть тим, хто на нас зовсім не схожий?

ФЕНОМЕН ШВЕДСЬКОГО КНИГОВИДАННЯ
«Кругом одні ідіоти» побили всі рекорди шведського книжкового ринку! Вони стали однією з небагатьох скандинавських книг з популярної психології, яка була переведена на 22 мови і продана загальним тиражем 550 000 примірників! Протягом двох років книга тримається в топ-5 нехудожніх творів серед усіх скандинавських видань і не збирається здавати позицій.

У ЧОМУ СЕКРЕТ УСПІХУ
В основі книги лежить нескладна методика цветотіпірованія людських характерів. Шведський психолог Томас Еріксон поділяє всіх людей на чотири типи: червоний, жовтий, зелений, синій - і дуже захоплююче, на відомих прикладах описує логіку поведінки, темперамент, систему цінностей представників кожного типу. Здавалося б, нічого нового. Подібний підхід використовувався психологами протягом десятиліть. Але Томасу Еріксону вдалося придумати настільки зручну систему роботи з відомими інструментами, що сьогодні книга «Кругом одні ідіоти» лежить на стільки кожного шведського керівника, вчителя і журналіста.

ЧОГО ВЧИТЬ ЦЯ КНИГА
Перш за все тому, як розуміти тих, кого зрозуміти рішуче неможливо - людей з максимально відмінним від нашого способом мислення, темпераментом і системою цінностей. Цю книгу можна назвати універсальною відмичкою до особистості будь-якої людини. Томас Еріксон допомагає не тільки зрозуміти, що відбувається в чужій голові і душі, але і дозволяє зрозуміти, як вас сприймають оточуючі.

Відгуки про Кругом одни идиоты. Если вам так кажется, возможно, вам не кажется

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Кругом одни идиоты. Если вам так кажется, возможно, вам не кажется відгуки