Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Коротко і по суті. Мистецтво визначати пріоритети

Код товара: 98416
Коротко і по суті. Мистецтво визначати пріоритети книга купить

Автор: Грег МакКеон

Издательство: Наш Формат
Код товара: 98416
185 185 грн

2 человека добавили в Вишлист

Ожидается
Наличие не ранее, чем через 30 дней

Автор: Грег МакКеон

Издательство: Наш Формат

Переплет

Твердый

К-во страниц

240 стр

ISBN

978-617-7513-88-8

Формат

140х210 мм

Язык

украинский

Описание книги Коротко і по суті. Мистецтво визначати пріоритети

Книжка «Коротко і по суті» Ґреґа Маккеона стала бестселером New York Times і Wall Street Journal. Концепцію Есенціалізму, описану в цій праці, успішно застосовує персонал таких відомих компаній, як Google, Facebook, Twitter, LinkedIn та інші.

ПРО КНИЖКУ

Чи відчували ви коли-небудь, що викладаєтеся на повну, але не отримуєте бажаного результату? Перепрацьовуєте й водночас не займаєтеся тим, чим потрібно?.. Ґреґ Маккеон пропонує власну концепцію Есенціалізму, завдяки якій ви навчитеся помічати найсуттєвіше, відкидати непотрібне й устигати найважливіше. Автор переконує, що неможливо впоратися з геть усім і мати все: тільки нам вирішувати, на що витрачати свій безцінний час та енергію. Якщо ви прагнете дізнатися, як визначати пріоритети, робити лише те, що справді потрібно, а найголовніше — як докладати мінімум зусиль і досягати успіху, ця книжка саме для вас.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА

Книжку варто прочитати підприємцям, менеджерам, а також усім, хто прагне навчитися ефективно організовувати власне життя і діяльність; хто почуваєтеся постійно зайнятим, але не надто продуктивним; кому здається, що хтось або щось краде в них час.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

У своїй книжці Ґреґ Маккеон крок за кроком пояснює, як визначити, що потрібно саме вам, як відкинути все зайве і як докладати мінімум зусиль, займаючись найважливішим. Скористайтеся його порадами, щоб навчитися розставляти пріоритети у власному житті, інакше хтось зробить це за вас.

Отзывы о Коротко і по суті. Мистецтво визначати пріоритети

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Коротко і по суті. Мистецтво визначати пріоритети отзывы

Авторы книги Коротко і по суті. Мистецтво визначати пріоритети

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Специалист по эссенциализму, ведет блог в HarvardBusinessReview. Преподавал в компаниях Google, Facebook, LinkedIn, Twitter и многих других. Соавтор бестселлера Multipliers.