Bizlit +380995622563
Є в наявності

Как стать продуктивнее

Код товару: 119390
Как стать продуктивнее книга купить
Код товару: 119390
335 грн
335

1 людина додала у Вишлист

На складі

Обкладинка

М'яка

К-ть сторінок

256 стр

ISBN

978-5-9614-3421-7

Формат

130х200 мм

Мова

російська

Опис книги Как стать продуктивнее

Бувають дні, коли вам здається, що ви ніколи не зможете виконати все, що від вас вимагається, - як би довго і старанно ви не працювали. Ваше розклад перевантажено, хтось постійно чогось від вас вимагає в терміновому порядку, колеги смикають і відволікають - не дивно, що ви відчуваєте перевтома і вигоряння на роботі. Чи можна змінити цей темп в свою користь?

У даній книзі зібрані найсвіжіші та найцікавіші ідеї на тему підвищення продуктивності від кращих фахівців в цій області. Ви дізнаєтеся, як навчитися керувати своїми завданнями і увагою. За допомогою невеликих, але цілеспрямованих змін ви зможете керувати вашої концентрацією: захистити себе від усього, що вам заважає, і спланувати ваші дні і тижні так, щоб у вас був час як на зосереджену роботу, так і на відновлюють сили перерви. І в офісі, і на віддалену роботу ця книга допоможе вам: визначати найбільш значущі завдання; виробляти силу волі і розвивати усвідомленість; знаходити час на відпочинок; домагатися успіхів в тому, що найбільш важливо; не псувати відпустку додатковою роботою до і після; відновлювати сили за допомогою осмислених перерв; встановлювати рамки для настирливих колег.

Для кого

Для тих, хто хоче працювати продуктивніше в офісі і віддалено.

Відгуки про Как стать продуктивнее

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Как стать продуктивнее відгуки

Автори книги Как стать продуктивнее

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/kniga-hbr-kollektiv-avtorov-90x120.jpg
 Коллектив Harvard Business Review — уникальное собрание таких ярких умов современности, как Дэниел Гоулман, Питер Друкер, Джим Коллинз и др.