Bizlit +380995622563
Є в наявності

Эволюция личности

Код товару: 81721
Код товару: 81721
330 грн
330

10 людин додали у Вишлист

На складі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

420 стр

ISBN

978-5-91671-665-8

Формат

145х215 мм

Вага

570 г

Мова

російська

Опис книги Эволюция личности

Цитата
«Як не дивно, життя стає безхмарним і ясною саме тоді, коли егоїстичні задоволення і особистий успіх перестають керувати людиною. Коли особистість розчиняється в трансцендентної цілі - створення прекрасних віршів або відмінною меблів, дослідженні руху галактик чи піклуванням про щастя дитини, - вона стає невразливою для повсякденних страхів і труднощів ».

Про що книга «Еволюція особистості»
У перших двох книгах - «Потік» і «В пошуках потоку» - найбільш цитований психолог сучасності розповідає про стан щастя, потоку, в який людина занурюється, займаючись улюбленою справою. У цій книзі він позначає контури ідеального майбутнього. Говорить про те, що екологічний, економічний кризи і криза взаємин повинні зупинити люди, що живуть в стан потоку. Майбутнє людства можливо, тільки якщо кожна особистість буде розвиватися і еволюціонувати. Якщо людина зможе позбутися від того, що тягне нас назад, і від руйнівних природних інстинктів і від спроб суспільства, влади і засобів масової інформації нав'язати нам свою точку зору. «Еволюція особистості» - це книга про майбутнє людства.

Чому книга «Еволюція особистості» гідна прочитання

  • Ця книга не допоможе вигідно вкласти гроші або забезпечити хорошу пенсію.
  • Вона не допоможе схуднути, кинути курити або просунутися по кар'єрних сходах.
  • Вона не дасть жителям містечка в Скелястих горах точних інструкцій, як врятувати форель або зберегти воду.
  • «Еволюція особистості» пропонує більш глибоке розуміння напрямку розвитку життя на Землі і завдяки цьому дозволяє кожному ясніше усвідомлювати можливий сенс його власного життя.

Для кого ця книга
Для людей всіх професій і віку, для всіх, хто хоче жити повноцінним життям і отримувати задоволення кожен день, а не від випадку до випадку.

Відгуки про Эволюция личности

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Эволюция личности відгуки

Автори книги Эволюция личности

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-mihaj-chiksentmihaji-90x120.jpg
Михай Чиксентмихайи (29 сентября 1934) - профессор психологии, бывший декан факультета Чикагского университета, известный по своим исследованиям тем счастья, креативности, субъективного... Подробнее