Bizlit +380995622563
Есть в наличии
Акция

Черная Пятница

Скидки до 25%

Узнать подробнее

Крок за кроком

Код товара: 90639
Крок за кроком книга купить

Автор: Анжела Дакворт

Издательство: Наш Формат
Код товара: 90639
Акция

Черная Пятница

Скидки до 25%

Узнать подробнее
175 грн
131 грн
131

9 человек добавили в Вишлист

На складе

Автор: Анжела Дакворт

Издательство: Наш Формат

Переплет

Твердый

К-во страниц

308 стр

ISBN

978-617-7388-76-9

Формат

140х210 мм

Язык

украинский

Описание книги Крок за кроком

Книжка Анжели Дакворт «Крок за кроком. Як ентузіазм і наполегливість ведуть до мети» стала бестселером New York Times і Аmazon. 2016 року Forbes назвав її бізнес-книжкою, яку обовязково варто прочитати, а Glamour — виданням із найкращими життєвими лайфхаками. Найочікуваніша книжка з лідерства 2016-го за версією Washington Post.

ПРО КНИЖКУ

Що робить людей видатними Чому одні часто зазнають невдач у житті, а інші досягають високих результатів Не поспішайте пояснювати все природними здібностями. На численних прикладах і дослідженнях Анжела Дакворт переконує, що талант — не запорука успіху. Реальні досягнення можливі лише завдяки наполегливості та відданості власній справі. Хай би якими геніальними ви були, завдяки завзяттю ви матимете перевагу в будь-якій сфері.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА

Для якнайширшого кола осіб; для читачів будь-якого віку та фаху, які прагнуть якнайповніше реалізувати свій потенціал, стати завзятішими у втіленні життєвих планів. Книжка також буде корисною для батьків і допоможе виховати дітей наполегливими та життєлюбними особистостями.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

Книжка Анжели Дакворт руйнує стереотипи про силу таланту, змінює уявлення про успіх і труднощі та доводить, що завзяття не лише допомагає досягати вершин, а й робить нас щасливішими.

Отзывы о Крок за кроком

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Крок за кроком отзывы

Авторы книги Крок за кроком

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Анжела Дакворт — професорка психології в Пенсильванському університеті, лауреатка стипендії Фонду Макартурів 2013 року. Досліджує завзяття та інші складові успіху, консультує керівників компаній зі... Подробнее