Bizlit +380995622563
Є в наявності

Хаос. Как беспорядок меняет нашу жизнь к лучшему

Код товару: 97006
Код товару: 97006
366 грн
366

14 людин додали у Вишлист

На складі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

320 стр

ISBN

978-5-00117-005-1

Формат

145х215 мм

Вага

460 г

Мова

російська

Опис книги Хаос. Как беспорядок меняет нашу жизнь к лучшему

Про книгу

«Економіст під прикриттям» Тім Харфорд розповідає, як трохи безладу і хаосу можуть зробити вас креативніше і продуктивніше.

Ідея, на якій заснована ця книга, в тому, що ми часто піддаємося спокусі «охайного розуму», коли насправді нам краще піддатися певною мірою безладу.

Це відноситься до публічного оратору, який залишається вірним сценарієм, війська, що ретельно опрацьовує стратегію, письменнику, який прагне не відволікатися, політику, який ставить вимірні цілі в сфері громадських послуг, босові, який наполягає на чистих столах у всіх, керівнику групи, який прагне, щоб усі члени команди ладнали один з одним. Ми піддаємося спокусі чистоти в нашому повсякденному житті, коли витрачаємо час на архівацію пошти, заповнюємо анкети на сайтах знайомств, які обіцяють підібрати нам ідеального партнера, або відправляємо дітей на місцеву дитячу площадку замість того, щоб дозволити їм вільно бігати по району.

Звичайно, іноді прагнення наводити чистоту - наше, здавалося б, вроджене бажання створити світ упорядкований, що підлягає кількісній оцінці, акуратно структурований за чіткими категоріями, спланований і передбачуваний - корисно. Інакше цей інстинкт не укорінився б так сильно.

Але найчастіше чистота нас так спокушає своїми вмовляннями, що нам не вдається оцінити переваги безладу - неохайного, невизначеного в кількісному вираженні, імпровізованого, неідеального, непослідовного, неузгодженість, захаращений, безсистемного, неоднозначного, неконкретного, складного, неоднорідного або навіть брудного. Мова за сценарієм упускає енергію аудиторії, уважний воєначальник втрачається через більш імпульсивного противника, письменник завдяки щасливому випадку знаходить натхнення завдяки випадковому відволікання, кількісні цілі створюють помилкові стимули, працівники в чистому офісі почуваються безпорадно і втрачають мотивацію, чужинець з іншим світоглядом погіршує відносини в команді, але привносить свіжий погляд. Співробітник з безладно організованою вхідною поштою в кінці кінців виконує більше справ. Ми знаходимо споріднену душу, коли ігноруємо анкети на сайтах. Діти, вільно бігають по вулицях, не тільки весело проводять час і вчаться новим навичкам, але і також - всупереч очікуванням - рідше потрапляють в аварії.

Ця книга допоможе вам стати креативніше, виховати стійкість і розкрити кращі якості вашої особистості.

Для кого ця книга

Для кожного, хто любить несподівані і суперечать інтуїції ідеї та історії. Для всіх, хто хоче стати креативніше і звернути безлад і хаос собі на благо.

Відгуки про Хаос. Как беспорядок меняет нашу жизнь к лучшему

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Хаос. Как беспорядок меняет нашу жизнь к лучшему відгуки

Автори книги Хаос. Как беспорядок меняет нашу жизнь к лучшему

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-tim-harford-90x120.jpg
Автор колонок «Экономист под прикрытием» в газете Financial Times и «Дорогой экономист!» в журнале Men’s Health. Его статьи публиковали такие издания, как Esquire, Forbes, New York Magazine, Wired,... Подробнее