Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Голубая книга медитаций. Практическое руководство к медитациям Ошо

Код товару: 99896

Автор: Ошо

Видавництво: ИГ Весь
Код товару: 99896
450 грн
450

4 людини додали у Вишлист

Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Автор: Ошо

Видавництво: ИГ Весь

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

304 стр

ISBN

978-5-9573-2930-5

Формат

145х215 мм

Вага

430 г

Мова

російська

Опис книги Голубая книга медитаций. Практическое руководство к медитациям Ошо

"Блакитна книга медитацій" - це та сама чарівна паличка, яка врятує вас в дні втоми, депресії і апатії. У книзі ви знайдете більш 40 технік і медитацій, які відкривають двері до джерела внутрішньої гармонії позбавлення від стресу. Вони були створені в допомогу тим, хто шукає вихід з напруженості і тиску, якими насичена життя сучасної людини. Вибирайте свою медитацію або комбінуйте їх - і незабаром ви помітите, що сон покращився, працездатність підвищилася, а замість апатії і почуття безвихідності прийшли спокій, бадьорість і впевненість у собі. Ошо в черговий раз доводить: для того, щоб почати жити щасливим і повноцінним життям, потрібно докласти зовсім небагато зусиль. "Вся справа в техніці. Іноді за секунду ви може так зрости, як не змогли б навіть за багато життів. Якщо застосована правильна техніка , ваш зріст подібний до вибуху. Ці техніки виникли з тисяч років експериментів. їх винайшов не одна людина - їх розробляли багато шукають "(ОШО).

Про що книга
Нас вчили, що для досягнення успіху потрібно боротися, битися, бути цілеспрямованими і зосередженими. Однак чим активніше ми боремося, тим більше стаємо напруженими ... А напруга уповільнює ефективність. Наше внутрішнє напруження посилюється зовнішнім тиском навколишньої дійсності - і це замкнуте коло. Очевидно, ніколи ще світ не був таким неспокійним місцем для життя як зараз, і не було стільки напружених і зосереджених, і не щасливих людей.
Ошо пропонує звернутися до медитації, щоб знайти втрачену свободу і радість. У цій книзі медитація представлена ​​як проста, звичайна і природна складова сучасного стилю життя. Збірник містить безліч технік і медитативних терапій, які приведуть до внутрішнього спокою і радості.

Чому книгу варто прочитати
Поради та рекомендації Ошо допоможуть вам краще пізнати себе, гармонізувати душевний стан, навчитися розслаблятися, швидко відновлювати сили і в короткі терміни поповнювати внутрішні ресурси організму. Сторінка за сторінкою, ви будете рухатися до джерела внутрішнього спокою, відчуєте радість буття, незважаючи ні на що - навіть всупереч несприятливим обставинам.

Для кого ця книга
Книга буде цікава всім, хто хоче іноді відійти від метушні повсякденного життя, розслабитися і "підзарядитися". Також вона буде корисна студентам під час здачі сесій, менеджерам під час здачі напруженого проекту, підприємцям, які вкладають багато сил у свою роботу, мамам, які втомилися від нескінченної рутини домашніх турбот, і всім, кому час від часу потрібно скидати напругу. І, звичайно, це чудовий подарунок усім шанувальникам Ошо!

Чому вирішили видати
Сучасне життя, з її темпом і гонитвою за успішністю, народжує постійна напруга почуттів, розуму і тіла, що часто веде до важковиліковним захворювань і завжди - до відчуття внутрішнього дискомфорту. Ця книга допоможе читачам знайти спосіб полегшити або навіть зовсім зняти з душі важкий камінь численних психологічних проблем. Все медитації Ошо - це проста і природна складова сучасного стилю життя, ними може легко опанувати будь-який бажаючий.

Відгуки про Голубая книга медитаций. Практическое руководство к медитациям Ошо

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Голубая книга медитаций. Практическое руководство к медитациям Ошо відгуки

Автори книги Голубая книга медитаций. Практическое руководство к медитациям Ошо

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-osho-90x120.jpg
Чандра Мохан Джеин (Chandra Mohan Jain), больше известный под псевдонимом Ошо (Osho), родился 11 декабря 1931 года в маленькой индийской деревне в семье торговца тканями. Мальчик рано проявил тягу... Подробнее