Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Говард Філіпс Лавкрафт. Повне зібрання прозових творів. Том 2

Код товара: 103897
Говард Філіпс Лавкрафт. Повне зібрання прозових творів. Том 2 книга купить
Код товара: 103897
171 грн
171

3 человека добавили в Вишлист

Нет в продаже

Переплет

Твердый

К-во страниц

456 стр

ISBN

978-966-2355-82-6

Формат

150х220 мм

Язык

українська

Описание книги Говард Філіпс Лавкрафт. Повне зібрання прозових творів. Том 2

Лавкрафт із тих письменників, які не потребують особливого представлення. Важко переоцінити вплив його творчості на сучасну літературу фантастичного і химерного, так само як на масову культуру загалом. Черпаючи своє натхнення у творах іншого видатного американця, Едґара Алана По, Лавкрафт зміг створити свій цілковито оригінальний літературний світ міфів і темних пророцтв, забутих богів з далеких погаслих зірок і нічних марень, в яких відкривається похмура прихована правда.

Літературний спадок Говарда Філіпса Лавкрафта використаний у багатьох фільмах, творах образотворчого мистецтва, а за кількістю продовжувачів його літературних традицій він може позмагатися з будь-яким іншим письменником світу.

Другий том повного зібрання прозових творів видатного майстра літератури «загадкового та потойбічного» Г. Ф. Лавкрафта охоплює його прозу, написану у період з 1926 по 1928 роки, і містить такі класичні і переважно розлогі твори як «Поклик Ктулху», «Сновидні пошуки незвіданого Кадата», «Справа Чарльза Декстера Ворда», «Барва з позамежжя світу», «Жахіття Данвіча».

Саме у цих повістях остаточно розкривається талант Лавкрафта, як майстерного оповідача неймовірно загадкових і химерних історій, а також автора багатьох самобутніх і досить оригінальних міфогенних та містичних концепцій. 

Отзывы о Говард Філіпс Лавкрафт. Повне зібрання прозових творів. Том 2

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Говард Філіпс Лавкрафт. Повне зібрання прозових творів. Том 2 отзывы

Авторы книги Говард Філіпс Лавкрафт. Повне зібрання прозових творів. Том 2

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Говард Філіпс Лавкрафт (1890-1937) - відомий американський письменник, який, написавши величезну кількість оповідань, багато повістей і три романи (не кажучи вже про архів його листування, що... Подробнее