Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Мурахи. 1-й роман трилогії Мурахи

Код товара: 101433
Мурахи. 1-й роман трилогії Мурахи книга купить

Автор: Бернар Вербер

Издательство: Terra Incognita
Код товара: 101433
175 грн
175

5 человек добавили в Вишлист

Нет в продаже

Автор: Бернар Вербер

Издательство: Terra Incognita

Переплет

Твердый

К-во страниц

272 стр

ISBN

978-6177646081

Формат

145х200 мм

Язык

українська

Описание книги Мурахи. 1-й роман трилогії Мурахи

Безробітному слюсарю Джонатану щастить: він успадковує будинок його дядька біолога та ентомолога Едмонда Уельса, розташований поблизу Фонтенбло де він оселяється із своєю невеличкою сім'єю: жінкою Люсі, 9-річним сином Ніколя та псом Урзазатом. Проте у будинка є особливість про яку Джонатану розповість його бабуся, Августа Уельс і потім передасть онуку лист-заповіт дядька вказуючий ніколи не спускатись до підвалу будинку.

Окрім тієї таємниці заповіт також говорить про загадку, що дядько колись вже загадував Джонатану: як скласти чотири рівносторонніх трикутники з шести сірників? Лист не відповідає на загадку проте говорить що для того щоби її відгадати " варто мислити по-іншому ". Розвиток подій починається коли домашній пес губиться у підвалі пробравшись туди через дірочку на вході.

Тоді Джонатан, не зважаючи на лист Едмонда Уельса відправляється вниз його шукати. Через вісім годин Джонатан вертається із підвалу, шокований і тримаючий в руках розшматованого щурами пса. Ця таємнича ситуація настільки зацікавлює Джонатана, що він сприймає її як особистий виклик і вирішує з’ясувати чим в минулому займався Едмонд у підвалі.

Перед спуском герой консультується у професора Розенфельда щодо теми досліджень дядька — мурах Dorylus (читається «Дорілюс») і знаряджається інструментами. Але проходить вже два дні і Джонатан ніяк не повертається, його сім'я (особливо жінка Люсі) хвилюється. У дивному сні Люсі говорить з Едмондом Уельсом, потім під впливом дивного передчуття вирушає шукати чоловіка. Люсі теж зникає…

Отзывы о Мурахи. 1-й роман трилогії Мурахи

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Мурахи. 1-й роман трилогії Мурахи отзывы

Авторы книги Мурахи. 1-й роман трилогії Мурахи

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-bernar-verber-90x120.jpg
Бернар Вербер - автор нескольких популярных литературных серий: трилогии "Муравьи", дилогии "Танатонавты", трилогии "Мы, боги", дилогии "Отцы наших отцов" и многих других книг, заслуживших любовь... Подробнее