Bizlit +380995622563
Есть в наличии
Акция

Большая распродажа книг

Узнать подробнее

Лонтано

Код товара: 100715
Лонтано книга купить

Автор: Жан-Кристоф Гранже

Издательство: BookChef
Код товара: 100715
Акция

Большая распродажа книг

Узнать подробнее
200 грн
170 грн
170

8 человек добавили в Вишлист

На складе

Автор: Жан-Кристоф Гранже

Издательство: BookChef

Переплет

Твердый

К-во страниц

720 стр

ISBN

978-617-7559-22-0

Формат

128х200 мм

Вес

75 г

Язык

украинский

Описание книги Лонтано

ТРИ ПРИЧИНИ ДЛЯ ПОКУПКИ

  • Вперше українською від автора бестселерів "Багряні ріки" та "Пасажир"
  • Жан Крістоф Ґранже - один з найпопулярніших сучасних французьких детективних письменників
  • Складна та захоплююча інтрига, динамічний розвиток сюжету, що оцінить кожний поціновувач детективів

АНОТАЦІЯ

Після майже трирічної перерви Жан Крістоф Ґранже знову радує своїх прихильників першосортним трилером "Лонтано" з дуже складною і захопливою інтригою. Знайомтеся - сімейство Морван: батько очолює французьку поліцію, стариший син наслідує батька, молодший - успішний фінансист, який не цурається наркобізнесу, дочка - актриса-невдаха, проте має успіх у якості ескорт-girl. Члени родини тісно прив'язані одне до одного, а ще тісніше їх об'єднує взаємна ненависть. Аж ось у Франції зчинилася низка дивних вбивств, як дві краплі води схожих на ті, що здійснив знаменитий серійний вбивця на прізвисько Людина-Ґвіздок у семидесяті роки у Конго. Але ж Морван-батько давно розкрив ті давні злочини. Хто ж у такому випадку орудує у Франції і чому удари приходяться на сім'ю поліцейського номер один?! Чи зуміють Морвани протистояти атакам невідомого супротивника, чи стануть жертвою своїх власних пристрастей?

РЕЦЕНЗІЇ

Книга Жана-Крістофа Ґранже"Лонтано" - яскравий та динамічний детектив. Основні події розгортаються в Парижі та на півночі Франції, що дає можливість кожному читачеві "перенестися" в цю країну, йдучи слідами головного героя - Ервана Морвана. В його розслідуванні загадковим чином переплітаються незвичні розваги французького бомонду, моторошні вірування афрриканських племен та небезпечні таємниці головного героя. Динамічний сюжет та стрімкий розвиток не дозволять Вам навіть на хвилинку відірватися від цієї книжки! А таємниця, розкрита у фіналі, триматиме Вас у напрузі до самого кінця. Якщо Ви є справжнім поціновувачем інтелектуальних детективів та трилерів, ця книга в жодному разу не залишить Вас байдужим!

Отзывы о Лонтано

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Лонтано отзывы

Авторы книги Лонтано

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-zhan-kristov-granzhe-90x120.jpg
Жан-Кристоф Гранже родился в 1961 году в Париже (Франция). До того как занять видное место среди авторов криминально-детективного жанра, Жан-Кристоф Гранже работал журналистом, писал для целого... Подробнее