Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Руїни бога

Код товара: 95200
Руїни бога книга купить

Автор: Кейт Аткинсон

Издательство: Наш Формат
Код товара: 95200
195 195 грн

9 человек добавили в Вишлист

На складе

Автор: Кейт Аткинсон

Издательство: Наш Формат

Переплет

Твердый

К-во страниц

416 стр

ISBN

978-617-7279-68-5

Формат

140х210 мм

Язык

украинский

Одна з найкращих книжок 2015 року за версією видань Time, Washington Post, The Chicago Tribune, The Seattle Times, Kirkus та інших.

«Руїни бога» здобули престижну британську нагороду Costa Book Awards у номінації «Найкращий роман».

ПРО КНИЖКУ

«Руїни бога» — новий роман неперевершеної письменниці Кейт Аткінсон. Це драматична історія Тедді Тодда – поета, героїчного льотчика, батька й турботливого дідуся, який пережив війну й бачив багато такого, що не передається словами. Проте зрештою виявиться, що всі воєнні перипетії, крізь які пройшов Тедді, і близько не дорівняються до тих проблем, які чекатимуть на нього в майбутньому. ДЛЯ КОГО КНИЖКА Для усіх поціновувачів якісної сучасної психологічної прози.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

Цьому роману Кейт Аткінсон вдалося повторити гучний тріумф книжки «Життя за життям», яка отримала Costa Book Awards в 2013 році. Попри те, що в «Руїнах бога» немає містичної лінії, цей твір так само захоплює, інтригує та демонструє винятковий талант авторки, яку критики називають однією з найкращих англомовних романістів нашого часу.
 

Руїни бога отзывы

image/data/avtor/no_avtor.jpg

Кейт Аткинсон — британская писательница, награжденная Орденом Британской империи, трижды лауреатка престижной литературної премии Costa Book Awards.

Ее первый роман «За кулисами в... Подробнее