Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Скарга - це подарунок. Як зберегти лояльність клієнтів

Код товара: 98976
Скарга - це подарунок. Як зберегти лояльність клієнтів книга купить
Код товара: 98976
185 грн
185

11 человек добавили в Вишлист

Нет в продаже

Переплет

Твердый

К-во страниц

280 стр

ISBN

978-617-7513-81-9

Формат

140×210 мм

Язык

украинский

Описание книги Скарга - це подарунок. Як зберегти лояльність клієнтів

ПРО КНИЖКУ
Вас критикують. Ваші дії: а) ігнорувати; б) сипати чортами щоразу, коли чуєте скарги; в) стримуватися, щоб не вилаятися на клієнта-друга-родича; г) прискіпуватися й критикувати людину у відповідь. Джанель Барлоу та Клаус Мьоллер пропонують варіант «ґ» — сприймати скарги як подарунок. Що ми робимо, коли нам приносять дарунок? Дякуємо. Зробіть так само, коли наштовхнетеся на розлюченого клієнта, — скажіть спасибі за те, що він знайшов хибу й допомагає вам чи вашому бізнесові вдосконалюватися. Після цього пообіцяйте людині виправити помилку. Це лише два пункти з восьмикрокової Формули, яку ви знайдете в книжці та яка допоможе вам налагодити стосунки з клієнтами, колегами, друзями й рідними.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА
Для керівників, менеджерів і працівників, які прагнуть налагодити роботу з клієнтами; для бізнесменів і тих, хто має намір розпочати власну справу, а також для тих, хто хоче поліпшити стосунки з іншими як на роботі, так і в особистому житті.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
Автори переконають вас, що зворотний зв'язок може бути ефективним елементом маркетингової стратегії, а нехтування скаргами — небезпекою для бізнесу. Ця книжка вчить, як завдяки правильній роботі з негативними відгуками збільшити кількість лояльних клієнтів, поліпшити якість товарів та обслуговування і зрештою зміцнити бізнес.

Отзывы о Скарга - це подарунок. Як зберегти лояльність клієнтів

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Скарга - це подарунок. Як зберегти лояльність клієнтів отзывы