Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Работа в радость. Бизнес-модель будущего

Код товару: 91650
Код товару: 91650
415 грн
415

25 людин додали у Вишлист

Нема в продажі

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

224 стр

ISBN

978-5-00100-732-6

Формат

170х240 мм

Мова

російська

Опис книги Работа в радость. Бизнес-модель будущего

Про книгу

Історія компанії AES - енергетичного гіганта, що працює по бізнес-моделі майбутнього - розказана засновником і CEO.

Уявіть компанію, де людям подобається приходити на роботу - і вони дуже продуктивні. Уявіть компанію, де керівники вищої ланки прагнуть створити максимально радісну і веселу робоче середовище і передають повноваження з прийняття рішень вниз - рядовим співробітникам. Чи зможе така компанія існувати в конкурентному світі? Чи буде вона показувати прибуток?

Втім, не потрібно більше представляти. У цій книзі Денніс Бакке, засновник «бірюзовою» (за термінологією Фредеріка Лалу, автора книги «Відкриваючи організації майбутнього» ) компанії AES, розповідає її історію. Історію, що почалася з півторагодинний поїздки в автомобілі, за час якої було визначено бізнес-модель компанії - «давайте веселитися». І прийшла до 40 000 співробітників в 31 країні і річній виручці в розмірі 8,6 мільярда доларів.

При цьому під веселощами Бакке не мав на увазі пиво по п'ятницях. Він прагнув створити робоче середовище, в якій кожна людина - від охоронця до генерального директора - отримує задоволення від роботи і може розкрити всі свої таланти, не стикаючись з корпоративної бюрократією.

З книги ви дізнаєтеся про те, як і чому сучасному керівникові варто відмовитися від традиційних управлінських практик і почати вирощувати корпоративну культуру, в якій до співробітників будуть ставитися як до дорослих людей, а задоволення від роботи перестане бути порожнім гаслом на плакаті і перетвориться в основну цінність , втілену в кожному дні існування компанії. І які преференції такий підхід обіцяє компанії в цілому і керівнику зокрема.

Для кого ця книга

Для менеджерів, керівників верхнього рівня і власників бізнесу.

Відгуки про Работа в радость. Бизнес-модель будущего

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Работа в радость. Бизнес-модель будущего відгуки

Автори книги Работа в радость. Бизнес-модель будущего

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/kniga-dennis-bakke-90x120.jpg
Деннис Бакке — основатель и бывший президент AES, глобальной энергетической компании из списка Fortune 200, описанной Фредериком Лалу в его книге «Открывая организации будущего» в качестве примера... Подробнее