Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Предприятие. Роль руководителя

Код товару: 1622
Предприятие. Роль руководителя книга купить

Автор: Роджер Перри

Видавництво: Эксмо
Код товару: 1622
84 грн
84

21 людина додала у Вишлист

Нема в продажі

Автор: Роджер Перри

Видавництво: Эксмо

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

368 стр

ISBN

5-699-18185-7

Формат

145х215 мм

Мова

російська

Опис книги Предприятие. Роль руководителя

Головне завдання керівника - зробити підприємство не просто організацією, а успішним бізнесом, здатним генерувати довгострокову прибуток. Однак, щоб домогтися такого успіху, одних управлінських "кнопок" і комерційних "важелів" мало.
Навіть сама блискуча стратегія, не будучи реалізованої, не принесе успіх бізнесу, і керівники, сильні в теорії, але слабкі в практиці, можуть втратити роботу. А найталановитіші і вправні керуючі можуть витратити масу часу і сил, і, тим не менш, компанія розориться, якщо будуть використані невірні базові економічні підходи. Успіх безпосередньо залежить від професіоналізму керівника та послідовності його дій.
Професіонал повинен чітко розуміти, що насправді відбувається в компанії, вміти вибирати правильні пріоритети, ставити конкретні завдання, знаходити людей для їх виконання і щодня відстежувати результати їх роботи.
Книга "Підприємство. Роль керівника" вказує десять найпріоритетніших завдань, вирішення яких забезпечить керівнику 100-відсотковий успіх і розкриє нові принципи управління компанією в XXI столітті.

Рекомендується до прочитання керівникам не тільки вищої ланки, а й середнього рівня, а також тим, хто сподівається ними стати.

Відгуки про Предприятие. Роль руководителя

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Предприятие. Роль руководителя відгуки